Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TOYA WŁĄCZY POLSAT SPORT 2 I POLSAT SPORT 3 SD I HD SWOIM ABONENTOMDrukuj

Polsat Sport 2 HD
Abonenci Telewizji Cyfrowej TOYA będą mieli możliwość śledzenia transmisji z Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016, które odbędą się w dniach 10 czerwca – 10 lipca we Francji. Koszt dostępu do wszystkich 51 meczów turnieju to 99 zł. Zamówienia można będzie składać od piątku, 3 czerwca.

Zakup pakietu umożliwia dostęp do kanałów Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3, w wersjach SD i HD, na których będzie można obejrzeć transmisje ze wszystkich meczów UEFA EURO 2016 – na żywo, bez reklam. Kanały wystartują 10 czerwca 2016.

Z pakietu Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2016 mogą korzystać wszyscy posiadacze odbiorników cyfrowych TOYA, jednakże (ze względów technicznych) poza abonentami pakietu Naziemny+. Zamówienia można składać na dwa sposoby: bez wychodzenia z domu i osobiście w lokalnych Biurach Obsługi Abonenta.
#1 | ppg47 dnia 07.06.16 08:20
Cały czas posiadam pakiet SPORT a teraz okazuje się, że jak chce oglądać mecze piłki nożnej to muszę wykupić pakiet za 79 zł. PYTAM ILE JEST SPORTU W PAKIECIE SPORT ?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający