Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KOLEJNE WYRÓŻNIENIE DLA PLUS BANKUDrukuj

PlusBank
Atrakcyjna oferta produktowa Plus Banku cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, jak również jest doceniana przez czołowe, opiniotwórcze serwisy finansowe. Po zajęciu pierwszego miejsca przez Lokatę na start w kwietniowym rankingu Bankier.pl oraz majowym Comperii.pl, Plus Bank zwyciężył w kolejnym badaniu, tym razem ekspertów TotalMoney.pl.

Dotyczy on kredytów gotówkowych świadczonych przez tzw. banki telekomowe czyli powiązane z operatorami telekomunikacyjnymi.

W ocenie wzięto pod uwagę wiele parametrów, które dopiero w łącznym zestawieniu przedstawiają pełny obraz korzyści dla klienta. Są nimi zarówno całkowita kwota do zapłaty, jak też maksymalna kwota pożyczki, maksymalny okres spłaty zobowiązania, czy wreszcie bonusy dla osób będących równocześnie klientami operatora telekomunikacyjnego. Dla potrzeb badania przyjęto założenie kredytu w wysokości 50 000 zł, zaciągniętego na 5 lat przez trzyosobową rodzinę posiadającą już konto w tym banku, której miesięczne zarobki wynoszą 4 423 zł netto.
#1 | Manitu dnia 27.06.16 21:50
Polski bank z polskim kapitałem to chyba dobre rozwązanie jak na potrzeby rynku finansowego, w którym zachodnie korporacje i banki mają coraz większe kłopoty. Plus bank po raz kolejny został wyróżniony.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający