Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

3 NOWE PROGRAMY OD LIPCA W POLSAT FOOD NETWORKDrukuj

Polsat Food Network (HD)
W lipcu kanał Polsat Food Network wprowadzi do ramówki trzy nowe programy: "Ocalić piekarnię", "Osobisty szef kuchni" oraz "Morderczy obóz".


"Ocalić piekarnię"
Premiera w sobotę, 16 lipca o godz. 16:00 (6x60)


Dołączcie do cukierniczej rewolucji pod dowództwem mistrzyni wypieków Kerry Vincent, która wyrusza z misją ocalenia podupadłych cukierni rozsianych po całych Stanach Zjednoczonych. Odpowiadając na wezwanie zdesperowanych właścicieli cukierni, którzy znaleźli się w tarapatach, Kerry pojawia się u nich uzbrojona w rzeczowe podejście do sprawy, by ze znajdujących się w opłakanym stanie lokali wyczarować tętniące życiem modne miejsca. Za sprawą swojej magii Kerry zamienia czerstwe wypieki na apetyczne desery w ramach ostatniej próby odzyskania klientów, zawiedzionych niską jakością produktów oferowanych w cukierniach. Kerry spróbuje tchnąć nowe życie w Viking Pastries of Ardmore, cukiernię należącą do rodziny dotkniętej tragedią, by następnie zająć się Phatso’s Bakery i Schubert’s Bakery, lokalami, które wymagają solidnego remontu. Czy Kerry uda się postawić na nogi upadające cukiernie i odmienić życie rozpaczających właścicieli?

"Osobisty szef kuchni"
Premiera w niedzielę, 17 lipca o godz. 20:30 (6x30)


Dzięki ogromnej wiedzy kulinarnej popartej bogatym doświadczeniem i pasji do gotowania wystawnych posiłków domowych Neill Anthony jest idealnym kandydatem na osobistego szefa kuchni. Neill codziennie mierzy się z wyzwaniem, przyrządzenia pysznych dań pracując w stresie i pod presją czasu. W nowym programie Neill zdradza sztuczki i sposoby przyrządzania w szybkim tempie potraw godnych gwiazdek Michelin. Na początek poda krokiety z szynką i golonką, gnocchi z serkiem wiejskim i zupę czekoladową, które zamawia u niego gwiazda rugby Francois Pienaar i jego przyjaciele. Neill zaprosi również zwycięzcę południowoafrykańskiej edycji programu "MasterChef", Kamini Pathera, do przygotowania sekretnej kolacji, na której będą grillowane udka kurczaka, skalar gotowany w wanilii i pyszny tort czekoladowy.

"Morderczy obóz"
Premiera w niedzielę, 17 lipca o godz. 22:00 (3x60)


Alton Brown przygotowuje zawodników do wytężonej walki z żywiołami, z którymi zmierzy się grupa nieustraszonych kucharzy w pogoni za smakowitą nagrodą pieniężną. W nowym programie Polsat Food Network niezbyt szczęśliwi obozowicze będą dowodzić swoich umiejętności w tradycyjnych obozowych aktywnościach, takich jak łucznictwo, wspinaczka po skałach czy zawody w przeciąganiu liny, jednocześnie próbując w mało sprzyjających warunkach ugotować zwycięskie danie. Wielozadaniowość jest tutaj kluczem do sukcesu. Zawodników czekają przeszkody na miarę Morderczej Kuchni: będą wchodzić do mętnej wody, bronić obozu przed atakami niedźwiedzi i brnąć w błocie, a wszystko po to, by ugotować najsmaczniejsze finałowe danie. Na łonie dzikiej przyrody dzielni kucharze odbędą najtrudniejszy w życiu test, lecz na koniec jeden z nich zostanie królem lub królową obozu.
#1 | Viking dnia 17.06.16 12:57
Ramówkę stacji Polsat Food Network można śledzić m.in. w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....emna.info/

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający