Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KANAŁY POLSAT SPORT 2 HD I POLSAT SPORT 3 HD ROZPOCZĘŁY NADAWANIE (foto)Drukuj

Polsat Sport 2 HD
10 czerwca rozpoczęły nadawanie dwa nowe kanały premium Telewizji Polsat. Przypomnijmy, że Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD pokażą wszystkie spotkania piłkarskiego EURO 2016.
Polsat Sport 2 HD


Polsat Sport 3 HD

Polsat Sport 2 HD, jako kanał wiodący, będzie transmitował większość meczów na żywo. Polsat Sport 3 HD pokaże powtórki nadawane z dwugodzinnym opóźnieniem, tak by kibice mogli zobaczyć mecze UEFA EURO 2016 w dogodnej dla siebie porze. Polsat Sport 3 HD wyemituje także mecze na żywo w przypadku jednoczesnego rozgrywania dwóch spotkań na różnych stadionach w tym samym czasie.

Nie wiadomo, czy stacje uruchomione zostaną tylko na czas Mistrzostw Europy w piłce nożnej (tj. 10 czerwca - 10 lipca), czy też nadawać będą również po zakończeniu turnieju. W tej kwestii Telewizja Polsat podejmie decyzję po EURO 2016.

Kanały premium Polsatu dostępne są w Cyfrowym Polsacie, nc+, Vectrze, UPC Polska i u wielu innych operatorów (w niektórych kablówkach także w jakości HD). W większości przypadków dostęp do nich jest dodatkowo płatny. Wyjątkiem są promocje dla abonentów, w których, przy podpisaniu odpowiedniej umowy, otrzymują stacje w prezencie.

Parametry techniczne Polsat Sport 2 HD (poz. 222 w CP):
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 12,284 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S2/8PSK).

Parametry techniczne Polsat Sport 3 HD (poz. 223 w CP):
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 10,758 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S2/8PSK).


Foto: Bartłomiej Kuś
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający