Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ZNAMY WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW WS. TV EKSTRAKLASYDrukuj

Polsat Futbol
Według informacji podawanych przez Sportfan.pl władze Ekstraklasy zleciły przeprowadzenie specjlnej ankiety, mającej na celu zbadanie czy kibice zapłacą za dostęp do nowego kanału premium. Pojawił się też pomysł na PPV. Za 5 zł od meczu.

Nowa stacja pokazywała by na swojej antenie, nie tylko rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy ale także Spotkania 1 ligi, Puchar Polski oraz Puchar Ekstraklasy, nie zabrakło by publicystyki. Dostęp do kanału to prawie 20 złotych miesięcznie (ewentualnie 119 zł za rundę). Jednocześnie mecze znikły by m.in ze sportowych stacji Grupy Polsat.

Przypomnijmy że o pomyśle władz Ekstraklasy na stworzeniu własnej telewizji, która pokazywałaby mecze polskiej ligi piłkarskiej, zrobiło się głośno podczas ostatniego przetargu, gdy ostatecznie prawa do rozgrywek nabył Canal+. Okazuje się, że już nawet poczyniono pierwsze kroki w tym względzie. Czytelnicy informują o otrzymywaniu ankiet od firmy SMG/KRC, która na zlecenie Ekstraklasy sonduje rynek pytają Polaków o opinię na temat koncepcji nowego kanału.

Obecnie rozgrywki oglądać możemy na kanałach sportowych Polsatu (Polsat Sport, Polsat Sport HD, Polsat Futbol), Canal+Sport a także poniedziałkowy mecz na kanale Eurosport2.

Źródło: Sportfan/Własne
#1 | Grzegorz Stapinski dnia 17.12.11 19:32
Szok AAAAA Szok Panie Rusko czy najadł się Pan szaleju a może naćpał czegoś mocniejszego, co za cholerne ibecyle pracują w tej porąbanej i chorej Ekstraklasie S.A Złość

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający