Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

KONKURS AERO2 Z OKAZJI PIĄTYCH URODZIN BDIDrukuj

Aero2
Do 24 czerwca potrwa konkurs, w ramach którego Aero2 rozda 100 bezpłatnych pakietów internetowych First Class oraz jedną nagrodę finałową – rok darmowego Internetu. Akcja ma związek ze świętowaniem 5. urodzin Bezpłatnego Dostępu do Internetu (BDI).


Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę www.konkurs.aero2.pl, wypełnić formularz i złożyć życzenia z okazji 5. urodzin BDI. Jury, spośród nadesłanych odpowiedzi, nominuje 10 zwycięzców każdej z codziennych lub weekendowych edycji, którzy otrzymują bezpłatne pakiety internetowe First Class (30 GB). W finale, spośród laureatów wszystkich edycji, wyłoniony zostanie szczęśliwiec, który otrzyma nagrodę główną – komercyjny pakiet rocznego dostępu do internetu.

"5. urodziny Aero2 BDI to okazja do podziękowania naszym klientom za dotychczasową współpracę. To także szansa na zaprezentowanie oferty tym internautom, którzy jeszcze nie mieli okazji skorzystać z naszych usług. Zachęcam do śledzenia aktywności na stronie www.aero2.pl i w mediach społecznościowych. Konkurs trwa do 24 czerwca, ale zapewniam, że to nie koniec naszych urodzinowych niespodzianek dla klientów" – mówi Piotr Owdziej z Aero2.

Przypomnijmy, Bezpłatny Dostęp do Internetu (BDI) został uruchomiony przez Aero2 10 maja 2011 roku na podstawie decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający