Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

EURO 2016: MECZ POLSKA - UKRAINA TAKŻE W POLSAT SPORT NEWS (akt.)Drukuj

Polsat Sport News HD
Kanał Polsat Sport News pokaże ostatni mecz Polaków w fazie grupowej piłkarskich Mistrzostw Europy. Oznacza to, że spotkanie Polska - Ukraina, które odbędzie się 21 czerwca w Marsylii, zostanie wyemitowane łącznie na czterech antenach Grupy Polsat (Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport 2 i Polsat Sport News).

Przedmeczowe studio ruszy w Polsacie Sport, i Polsat Sport News już o godzinie 15:00, w Polsacie Sport 2 o 16:00, a w otwartym Polsacie o 16:45. Pojedynek rozpocznie się o godz. 18:00.

Pierwsze spotkanie reprezentacji Polski na EURO 2016 - z Irlandią Północną, oglądało w Polsacie i Polsacie Sport prawie 5 mln widzów. Najbliższym rywalem podopiecznych Adama Nawałki będą Niemcy (16 czerwca, godz. 21:00 - Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport 2).


Aktualizacja (21.06): Wbrew ramówce i zapowiedziom Telewizji Polsat, mecz Polska - Ukraina nie był transmitowany na kanale Polsat Sport News.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający