Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WRÓŻBITA MACIEJ, K. SKRZYNECKA, E. PAZURA W GWIAZDORSKIEJ EDYCJI "TOP CHEF"Drukuj

Top Chef
Już we wrześniu na antenie Telewizji Polsat zobaczymy specjalną edycję programu "Top Chef", pt. "Top Chef. Gwiazdy od kuchni". Tym razem do walki na smaki stanie 13 uczestników, którzy nie wyobrażają sobie życia bez gotowania i chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem najlepszych szefów kuchni w kraju.

"Top Chef. Gwiazdy od kuchni" jest pierwszą w Polsce, a drugą (po produkowanej w USA i mającej premierę dwa lata temu) edycją "Top Chef" na świecie, w której wystąpią znane osoby. Wszystkich uczestników łączy jedno – pasja do gotowania i nieprzeciętne umiejętności kulinarne. Wypracowywali je od lat w codziennym życiu i w trakcie zagranicznych podróży. Dotychczas ich dania oceniali przede wszystkim najbliżsi. Teraz poprzeczka zostanie podniesiona wyżej. Kulinarne poczynania gwiazd zrecenzuje jury w składzie: Ewa Wachowicz, Wojciech Modest Amaro oraz Maciej Nowak.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, tak i w tej, w każdym odcinku uczestnicy będą musieli stanąć do kulinarnej bitwy w różnych, niekoniecznie oczywistych konkurencjach. W niektórych zadaniach pomagać będą im szefowie kuchni z poprzednich sezonów programu "Top Chef". Jednak los uczestników zależy wyłącznie od nich samych. W wielkim finale do ostatecznej walki na smaki staną trzy najlepiej gotujące gwiazdy.

Specjalną edycję kulinarnego show poprowadzi Maciej Rock.

W programie wystąpią: Maciej Skrzątek (Wróżbita Maciej), Andrzej Bachleda, Katarzyna Skrzynecka, Anita Sokołowska, Piotr Galiński, Edyta Pazura, Olga Bończyk, Piotr "Vienio" Więcławski, Beata Oleszek, Tomasz Oświeciński, Małgorzata Kalicińska, Bartosz Kurek (dziennikarz Polsat News) oraz Rafał Maserak.

Producentem programu jest firma Jake Vision, która ma na swoim koncie takie telewizyjne hity, jak m.in.: "Top Chef", "Must be the music. Tylko muzyka" oraz "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia".
#1 | Czauder dnia 17.06.16 22:20
Spoko. Format show nadal jest na topie i polsat notuje wzrosty oglądalności, a teraz szykują dodatkowe kuluarowe wydanie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający