Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"SURPRISE, SURPRISE" PONOWNIE NA ANTENIE POLSATU. OD LIPCA PO GODZ. 22:00Drukuj

Surprise, Surprise
Telewizja Polsat wznawia emisję programu "Surprise, Surprise" - wynika z lipcowej ramówki stacji. Format, który miał być hitem wiosennej ramówki Polsatu, został zdjęty z anteny, po zaledwie pierwszym odcinku. Powodem takiej decyzji była bardzo niska oglądalność.

Jak wynika z ramówki Telewizji Polsat, "Surprise, Surprise", będzie można śledzić od czwartku, 21 lipca, po godz. 22:00, z powtórką w niedzielę ok godziny 16:15.

"Surprise, Surprise" to show dla całej rodziny, pełne wzruszeń, śmiechu i rozrywki. Widzowie zobaczą w nim zwykłych-niezwykłych ludzi, którzy w zaskakujących sytuacjach potrafili bezinteresownie pomóc innym, często ratując życie nieznanym sobie ludziom. W studiu dojdzie do wyjątkowych spotkań. Bohaterowie zostaną uhonorowani niespodzianką będącą spełnieniem ich życiowych marzeń. Format dla Polsatu produkował Rochstar, a prowadzili go Wojciech Błach i Stefano Terrazzino.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający