Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WIEMY, KTO ZASTĄPI WOJCIECHA MODESTA AMARO W "HELL'S KITCHEN" (foto)Drukuj

Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia
Szef kuchni i współwłaściciel warszawskiej restauracji L’enfant Terrible Michał Bryś został okrzyknięty tytułem "Szef Jutra 2016" przez Gault&Millau - polską edycję jednego z najbardziej prestiżowych przewodników kulinarnych świata. Już od września na antenie Telewizji Polsat Michał Bryś poprowadzi szóstą edycję najsłynniejszego kulinarnego show "Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia".

"W moim poprzednim życiu byłem reżyserem, scenarzystą, menadżerem artystów i producentem telewizyjnym" – mówi o sobie Michał Bryś. Przez 15 lat pracy w branży muzycznej i telewizyjnej udało mu się osiągnąć wiele sukcesów, zdobyć uznanie i pracować z najlepszymi, m.in.: z zespołem Hey, Kasią Kowalską, Kasią Nosowską, Perfectem i wieloma innymi artystami. Będąc u szczytu, porzucił dotychczasową pracę i zajął się tym, co kochał najbardziej - gotowaniem.Michał Bryś

Szef kuchni L’enfant Terrible, jednej z najlepszych warszawskich restauracji, w zaledwie dwa lata zdobył uznanie gości oraz został doceniony i nagrodzony przez krytyków kulinarnych. Michał Bryś nie skończył żadnej szkoły gastronomicznej, nie przeszkadzało mu to w zdobywaniu doświadczenia zawodowego na stażach w najlepszych restauracjach świata: De Librije w Zwolle (3 gwiazdki Michelin), The Ledbury w Londynie (2 gwiazdki Michelin), Geranium w Kopenhadze (3 gwiazdki Michelin), The Harwood Arms w Londynie (1 gwiazdka Michelin). Jednak pierwszą profesjonalną kuchnią, w której nowy prowadzący "Hell's Kitchen" miał szansę pracować było Atelier Amaro - pierwsza polska restauracja wyróżniona gwiazdką Michelin.

Program "Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia" dla Telewizji Polsat przygotowuje Jake Vision. Szósty sezon z nowym szefem kuchni Michałem Brysiem zadebiutuje we wrześniu na antenie Polsatu.


Foto: Polsat
#1 | AR HD dnia 01.07.16 10:33
Oj ciekawe czy to nie ostatnia edycja, tak jakoś nowy szef nie wydaje się groźny. Pokazuje język

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający