Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PLUS BANK URUCHAMIA KREDYT MEDYCZNYDrukuj

PlusBank
Plus Bank wraz z CredoMedica przygotował specjalną ofertę kredytową przeznaczoną m.in. na leczenie i zabiegi poprawy urody, dostępne w sieci placówek medycznych współpracujących z CredoMedica na terenie całej Polski. Kredyt Medyczny Plus Banku zapewnia finansowanie całej palety usług dotyczących zdrowia i urody: od prostych zabiegów po skomplikowane, a nierzadko kosztowne operacje chirurgiczne.

Dzięki wymianie wiedzy oraz doświadczeń pomiędzy Plus Bankiem, a CredoMedica, powstała oferta, na warunkach bardziej korzystnych od dostępnych na rynku kredytów gotówkowych.

Nowa oferta produktowa Plus Banku została przygotowana z myślą o klientach, którzy chcą sfinansować prywatne usługi medyczne, zabiegi upiększające, zakup sprzętu rehabilitacyjnego oraz pobyty w sanatoriach i SPA. Produkt charakteryzuje się uproszczoną formułą wnioskowania oraz atrakcyjnym oprocentowaniem. O przewadze konkurencyjnej Kredytu Medycznego decydują również:
· natychmiastowa decyzja kredytowa,
· wiek kredytobiorcy do 85 roku życia (w momencie spłaty kredytu),
· minimalny dochód 600 zł,
· brak opłaty przygotowawczej i ubezpieczenia,
· elastyczny okres kredytowania od 6 do 60 miesięcy,
· kredyt do 66 000 zł,
· minimum formalności bez wychodzenia z domu,
· do 15 500 zł bez zaświadczeń o dochodach.

Aby skorzystać z oferty kredytu na ww. cele, należy wypełnić wniosek na credomedica.pl lub skontaktować się z infolinią 733 000 778, której konsultanci udzielą szczegółowych informacji. Umowę kredytową można podpisać w obecności kuriera, który dostarczy ją do domu bez żadnych kosztów. Po zwrotnym otrzymaniu umowy, Plus Bank przelewa środki na zabieg do wskazanej placówki medycznej.

Dziedziny finansowanych usług i zabiegów: stomatologia, medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna, okulistyka, ortopedia, rehabilitacja, wczasy, sanatoria i SPA, chirurgia ogólna i naczyniowa, kardiologia i kardiochirurgia, ginekologia i położnictwo, leczenie niepłodności, badania i diagnostyka, sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, abonamenty i ubezpieczenia medyczne.

CredoMedica oferuje możliwość skorzystania z wybranych przez klienta zabiegów w dowolnie wybranej placówce na terenie kraju. W przypadku, gdy punkt medyczny nie oferuje jeszcze finansowania zabiegów, CredoMedica nawiąże współpracę z każdą wybraną przez pacjenta placówką medyczną i udzieli finansowania na wskazany cel.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający