Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DO 3 LAT WIĘZIENIA ZA NIELEGALNE TRANSMISJE EURO 2016Drukuj

Polsat Sport 2 HD
Do trzech lat więzienia grozi 26-latkowi, który za pośrednictwem strony internetowej nielegalnie rozpowszechniał telewizyjne transmisje, m.in. z Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Tym samym spowodował straty w wysokości ponad miliona zł.

Zatrzymali do policjanci z Dębna wspólnie z funkcjonariuszami z wydziału do walki z cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Funkcjonariusze udowodnili, że mężczyzna był administratorem strony, za pośrednictwem której rozpowszechniał emisje telewizyjne wydarzeń sportowych.

Stworzył on też dodatkowe pirackie serwisy, które miały nadawać audycje w przyszłości. Znajdowały się one na rosyjskich serwerach.

Zatrzymany wyjaśnił, że wszelkie prace administracyjne wykonywał przy użyciu swojego domowego sprzętu. Zarabiał dzięki usłudze SMS premium, która umożliwiała korzystanie z witryny. Miesięcznie przynosiła mu ona ok. 1000 zł.


Opracowanie: cyfrowypolsatnews.pl na podstawie artykułu polsatnews.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający