Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WIELKA PREMIERA FILMU "MOJE CÓRKI KROWY" ZA 7,90 ZŁ W VOD CP (zwiastun)Drukuj

VOD CP
Z okazji finału EURO dla wszystkich wspaniałych kobiet, które dzielnie kibicują polskiej reprezentacji, Cyfrowy Polsat przygotował specjalną premierę filmu "Moje córki krowy" w mistrzowskiej cenie 7,90 zł.


Fabuła: Marta (Agata Kulesza), gwiazda popularnych seriali, ma 42 lata, jest silna i dominująca. Pomimo sławy i pieniędzy wciąż nie może ułożyć sobie życia. Niestabilna emocjonalnie 40-letnia Kasia (Gabriela Muskała) tkwi w dalekim od ideału małżeństwie (w roli męża Marcin Dorociński), wychowując nastoletniego syna (Jeremi Protas). Siostry niezbyt za sobą przepadają, kompletnie nie rozumieją i nawet nie starają się zrozumieć swoich życiowych wyborów. Choroby, a w konsekwencji utrata jednego z rodziców zmuszają je do wspólnego działania. Kobiety stopniowo zbliżają się do siebie, odzyskują utracony kontakt, co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji.Obsada: Agata Kulesza, Gabriela Muskała, Małgorzata Niemirska, Marian Dziędziel, Marcin Dorociński

Promocja trwa od 8 do 10 lipca br. na kanale VOD 201. Szczegóły pod tym linkiem.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający