Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WOJCIECH DĄBROWSKI W OBSADZIE "PRZYJACIÓŁEK" (foto)Drukuj

Przyjaciółki
W nowym sezonie serialu "Przyjaciółki" zobaczymy Wojciecha Dąbrowskiego. Aktor wcieli się w rolę prezesa New Bank, z rąk którego Zuza (Anita Sokołowska) otrzyma awans. Przypomnijmy, że "Przyjaciółki" wrócą na antenę Telewizji Polsat wraz z wejściem jesiennej ramówki.


Wojciech Dąbrowski

Zdjęcia do ósmej serii ruszyły 24 czerwca i potrwają do października. Jak ułożą się sprawy zawodowe Zuzy (Anita Sokołowska) i Ingi (Małgorzata Socha)? Bardzo dobrze. Panie wciąż razem pracują w banku. Inga jest doskonałą asystentką Zuzy. A Zuza otrzyma awans z rąk nowego prezesa New Bank. Zuza stanie też w szranki z nowym dyrektorem inwestycji Iwoną Mistkiewicz. W tę rolę wcieli się Monika Dryl.

W nowej transzy "Przyjaciółek" zobaczymy stałą obsadę, czyli Małgorzatę Sochę, Joannę Liszowską, Anitę Sokołowską i Magdalenę Stużyńską-Brauer. Nie zabraknie też aktorów znanych z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszki Sienkiewicz, Marcina Rogacewicza, Bartka Kasprzykowskiego, Krzysztofa Wieszczka, Marka Bukowskiego, Ewy Kasprzyk, Doroty Kolak, Mikołaja Krawczyka, Marcina Korcza, Modesta Rucińskiego, Mariusza Bonaszewskiego i Kamila Kulę. W nowych odcinkach wystąpi też Monika Dryl.

Przedsmak tego co widzowie zobaczą od września.


Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, tak samo jak w poprzednich sezonach, jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorką scenariusza jest Beata Pasek.
Foto: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający