Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PLUS BANK PONOWNIE WYRÓŻNIONYDrukuj

PlusBank
Kredyt 6/6 Plus Banku zajął pierwsze miejsce w najnowszym rankingu Comperia.pl na najlepszy kredyt gotówkowy dla stałych klientów banków.
* Analitycy wzięli pod uwagę potrzeby - wynikające z trwającego okresu wakacyjno-urlopowego, które nie zawsze udaje się sfinansować z bieżących środków własnych. W takiej sytuacji kredyt gotówkowy jest jednym z najprostszych i najszybszych rozwiązań.

Autorzy zestawienia przyjęli, że osoba ubiegająca się o kredyt w banku, posiada w nim rachunek osobisty zasilany miesięcznymi wpływami na poziomie 1 000 zł, a pożyczone pieniądze w wysokości 15 000 zł zamierza spłacić w ciągu najbliższych 36 miesięcy. Przy czym do kredytu nie jest dołączane żadne ubezpieczenie.

Kredyt 6/6 Plus Banku zasłużył na zwycięstwo pozostawiając w tyle konkurencję, ponieważ zarówno oprocentowanie nominalne kredytu jak prowizja za jego udzielenie wynosi jedynie 6%. Połączenie tych zmiennych oznacza, że klient skorzystał z najtańszego kredytu o oprocentowaniu rzeczywistym w wysokości jedynie 10,42%, którego rata miesięczna wynosi tylko 483,71 zł. Z Kredytu 6/6 klient może skorzystać już po trzech miesiącach aktywnego korzystania z konta.


* Źródło: Comperia.pl, stan na 28.07.2016 r.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający