Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PREMIEROWE ODCINKI MAGAZYNU "PUNCHER" W POLSACIE SPORT NEWSDrukuj

Polsat Sport News HD
Po wakacyjnej przerwie na antenę Polsatu Sport News powraca magazyn "Puncher". W premierowym odcinku nowego sezonu gośćmi będą główni bohaterowie gali Polsat Boxing Night oraz zbliżającej się wielkimi krokami gali Fight Exclusive Night 13 w Gdyni.

Już 17 września w trójmiejskiej Ergo Arenie kibice pięściarscy zobaczą aż dwie walki o mistrzostwo świata prestiżowych organizacji podczas kolejnej edycji gali Polsat Boxing Night. W "Puncherze" Krzysztof Głowacki (26-0, 16 KO) opowie o przygotowaniach do walki w obronie pasa WBO w kategorii junior ciężkiej oraz konfrontacji z Oleksandrem Usykiem (9-0, 9 KO). Ewa Piątkowska (9-1, 4 KO) natomiast podzieli się wrażeniami jakie towarzyszą jej w treningach przed najważniejszą walką w karierze o tytuł WBC w kategorii półśredniej.

W studiu Polsatu Sport zasiądą również główni bohaterowie walki wieczoru gali FEN 13 - Piotr Hallmann (16-5, 7 KO) oraz Kamil Łebkowski (14-4, 4 KO). Ich starcie jeszcze przed rozpoczęciem rywalizacji zostało nazwane najciekawszym zestawieniem w kategorii piórkowej w polskim MMA.

Premiera magazynu "Puncher" dziś o godzinie 20:00 w Polsacie Sport News.

Informuje: polsatsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający