Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT BĘDZIE MIAŁ KABARETOWE SHOW NA ŻYWO (wideo)Drukuj

Kabaret na żywo
W niedzielne wieczory Telewizja Polsat nadawać będzie program kabaretowy na żywo. Co tydzień telewidzów przywita nowy gospodarz, tematycznie wyselekcjonowane skecze i żarty oraz goście specjalni. Wśród nich m.in. Michał Szpak, zespół Sound’n’grace, czy lider Elektrycznych Gitar Kuba Sienkiewicz.


Tematem pierwszego odcinka będzie zdrowie. Na scenie wystąpią: Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów, Katarzyna Pakosińska, Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Agnieszka Litwin – Sobańska z Kabaretu Jurki oraz Stanisław Tym. Gospodarzem wieczoru będzie Kabaret Skeczów Męczących.

Show zadebiutuje na antenie Polsatu 4 września o godz. 20:15 - wynika z ramówki stacji.

#1 | Borys dnia 12.08.16 19:22
Wygląda to dość zachęcająco. NIe same kabarety, ale ogólnie fajna rozrywka. A w sumie Polsat to zwykle robi dobrze. Jest pewne ryzyko z programami Live, ale sądzę, że to nie będzie problem.
#2 | Adrian dnia 12.08.16 21:19
Idealna pora i świetny pomysł. Jak dobrze kojarzę kabarety zastąpią MBTM, które już swoje lata świetności ma za sobą. Ale kto wie czy za rok nie wróci w jakiejś odświeżonej odsłonie? A tymczasem obstawiam, że kabarety na żywo będą mieć sporą oglądalność.
#3 | Jakobi dnia 14.08.16 13:45
Dwójka zrezygnowała z kabaretonów więc polsat bierze się za te show i bardzo dobrze. Przynajmniej kabareton w polsacie nie będzie cenzurowany i przerywany.
#4 | Bradley dnia 16.08.16 16:46
Dobra decyzja polsatu i w dodatku trafny wybór pory emisji - niedzielny wieczór. Myślę, że show będą jednymi z lepiej oglądanych imprez w TV.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający