Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MUZO.FM W WARSZAWSKIM KLUBIE ŚWIĘTOWAĆ BĘDZIE 2. URODZINYDrukuj

Muzo.fm
21 października w warszawskim klubie Stodoła odbędzie się Muzofest2016 - urodzinowy koncert radia Muzo.fm. Spotkanie słuchaczy z prezenterami zorganizowane zostanie z okazji drugiej rocznicy startu stacji. Podczas imprezy nie zabraknie też wykonawców znanych z anteny radia. Wystąpią: Josef Salvat, Seafret, Kasia Kowalska oraz Lorein.

Josef Salvat to australijski wokalista, o którym usłyszeliśmy w 2014 roku za sprawą przeboju "Open Season". W 2016 utwór dostępny jest na debiutanckiej płycie Josefa "Night Swim", która oprócz "Open Season" zawiera znane już słuchaczom Muzo.fm kawałki - "Huster", "Till I Found You" czy najnowszy singiel "Paradise". Warto zaznaczyć, że występ na MuzoFest 2016 będzie pierwszym koncertem artysty w Polsce.

Zespół Seafret tworzony jest przez Jacka Sedmana i Harry'ego Drapera. W tym roku muzycy wydali swój debiutancki album "Tell Me It's Real". Grupa znana jest z takich kawałków jak "Wildfire" czy "Be there".

Kasia Kowalska to jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek. Swoją muzyczną karierę rozpoczęła od debiutanckiego albumu Gemini, wydanego w 1994, z którego pochodzą przeboje "Jak rzecz" czy "Oto ja". Kolejne płyty to kolejne "platynowe" sukcesy: w 1995 ukazała się koncertowa płyta "Koncert inaczej"; w 1996 roku wydała album "Czekając na..."; rok 1998 to kolejny sukces w postaci albumu "Pełna obaw". W latach 2000-2008 ukazały się jeszcze albumy "5", "Antidotum", "Samotna w wielkim mieście" oraz "Antepenultimate". Rok 2010 przyniósł album z utworami Grzegorza Ciechowskiego "Moja Krew". Tej jesieni planowane jest wydanie najnowszej płyty.

Grupa Lorein powstała w 2009 roku w Suchedniowie. W 2010 roku zespół zdobył kilka ogólnopolskich nagród. Dwa lata później ukazała się debiutancka płyta "MoNoKoLoR". 4 kwietnia 2014 roku ukazał się singiel "Przyjaciel D" promujący nowe wydawnictwo "Drzewa i planety". Dużą popularność zespół osiągnął dzięki udziałowi w muzycznym show Polsatu - "Tylko muzyka. Must be the music" - docierając do finału ósmej edycji. Obecnie grupa pracuje nad trzecim albumem.

Muzofest 2016, czyli drugie urodziny Muzo.fm odbędą się 21 października w klubie Stodoła w Warszawie. Biletów na to wydarzenie nie można kupić, ale będzie można je wygrać słuchając radia. Szczegóły na antenie Muzo.fm.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający