Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WZMOCNIENIE POZYCJI TOMASZA SZELĄGA W GRUPIE ZYGMUNTA SOLORZA-ŻAKADrukuj

Zygmunt Solorz
Tomasz Szeląg, CFO Grupy Polsat, odpowiadający za szeroko rozumiane finanse w całej Grupie Kapitałowej Zygmunta Solorza‐Żaka wejdzie w skład rad nadzorczych spółek Grupy. Funkcje członka zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu obejmie Katarzyna Ostap-Tomann.

Tomasz Szeląg swoje zadania nadzorowania i kierowania finansami Grupy będzie realizował z poziomu nadzoru właścicielskiego, wchodząc w skład rad nadzorczych spółek Grupy. Jest już członkiem rad nadzorczych Telewizji Polsat Sp. z o.o., ZE PAK S.A. i Plus Banku S.A., a teraz zostanie powołany do rad nadzorczych Cyfrowego Polsatu S.A i Polkomtelu Sp. z o.o. W związku z powyższym nie będzie już zasiadał w zarządach obydwu spółek.

"Jest to awans i kolejny krok w rozwoju kariery Tomasza Szeląga w naszej Grupie. Uznaliśmy, że swoje zadania nadzorowania i kierowania finansami Grupy będzie najefektywniej realizował z poziomu nadzoru właścicielskiego, czyli wyższego niż szczebel zarządów" – powiedział Zygmunt Solorz-Żak.

Funkcje członka zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu obejmie Katarzyna Ostap-Tomann, która dotychczas była zastępcą Tomasza Szeląga w Grupie i zasiada już w zarządzie Telewizji Polsat. Objęcie stanowiska przez Katarzynę Ostap-Tomann gwarantuje utrzymanie dotychczasowej polityki finansowej Grupy.

Zmiany wejdą w życie 1 października br.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający