Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"GALILEO: TAJEMNICZE HISTORIE" OD 2 WRZEŚNIA W SZÓSTCE (wideo)Drukuj

Szóstka (TV6 - HD)
2 września Szóstka zaprasza na polską premierę cyklu "Galileo: Tajemnicze historie", który emitowany będzie w piątki o godz. 23:00. Program rzuca światło na niektóre spośród najbardziej intrygujących sekretów przeszłości, współczesności i przyszłości.

Skąd pochodził słynny Król Artur i czy w legendzie o Merlinie i Ekskaliburze kryje się ziarno prawdy? Czy mieszkańcy Europy żyją na tykającej bombie, jaką jest podziemny super-wulkan, który lada chwila może wybuchnąć? Kim naprawdę był niesławny zbrodniarz, znany jako Kuba Rozpruwacz? Czy istnieje życie po śmierci? Czy opowieści o wampirach i wilkołakach są czystym wytworem ludzkiej fantazji czy mają oparcie w rzeczywistych zdarzeniach? Ile prawdy a ile fikcji kryje się w teoriach na temat iluminatów? Czy wróżbici rzeczywiście widzą przyszłość?
Razem z ekipą programu widzowie odbędą ekscytujące podróże w czasie i przestrzeni, poznając egzotyczne i niedostępne zakątki, spotykając się z ekspertami z różnych dziedzin i odkrywając prawdziwe rozwiązanie wielu tajemnic.
#1 | Viking dnia 05.09.16 09:44
Ramówkę Szóstki można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....stacja/tv6

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający