Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PRODUKTY AGD W PROGRAMIE smartDOMDrukuj

smartDOM
Nowy, przełomowy moment w rozwoju programu smartDOM. Do oferty kompleksowych usług smartDOM, z jakich korzysta każdy dom i rodzina, zostaje wprowadzona nowa kategoria urządzeń, które są podstawowymi i niezbędnymi w każdym gospodarstwie domowym, czyli sprzęt AGD. Sprzęt będzie oferowany w ramach programu pilotażowego w sieci sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu oraz w sklepie internetowym www.plus.pl.

Wprowadzanie nowych produktów dostępnych w ramach programu smartDOM to kolejny element realizowanej z sukcesem przez Grupę Cyfrowy Polsat strategii usług wiązanych, która jest konsekwentnie wdrażana już od 2,5 roku.

Od teraz w ramach smartDOM-u klienci dzięki zniżkom i rabatom będą mieli korzyści zarówno zamawiając usługi, jak i produkty. To jedyna tak kompleksowa oferta na polskim rynku.

"Program smartDOM zaczynaliśmy zaledwie od trzech podstawowych usług. Dzisiaj jest to największy w Polsce i cieszący się ogromną popularnością program tego typu, oferujący niemal całkowitą paletę usług, z których korzysta każdy dom i rodzina. Obserwując naszych klientów i odpowiadając na ich zapotrzebowania, zdecydowaliśmy się na początek uruchomić sprzedaż sprzętu AGD. Dzięki temu każdy klient w jednym miejscu będzie mógł uzyskać u nas zarówno wszystkie najważniejsze dla domu usługi, jak i produkty" – powiedziała Justyna Kulka, Dyrektor Zarządzania Ofertą w Polkomtelu i Cyfrowym Polsacie.

Na początek, w pilotażowym etapie, w ofercie znalazły się urządzenia z zakresu dużego AGD (produkty firmy MPM) takie jak: lodówka, kuchenka, pralka i zmywarka. Sprzęt jaki będzie oferowany cechuje się atrakcyjną dla klienta jakością i ceną. Plus i Cyfrowy Polsat są ponadto otwarte na współpracę w ze wszystkimi producentami sprzętu gospodarstwa domowego i są gotowe na poszerzenie oferty o inne marki.

Urządzenia AGD dostępne w Plusie i Cyfrowym Polsacie może zakupić każdy, natomiast klienci programu smartDOM oraz posiadacze Konta Plus w Plus Banku mogą skorzystać z kolejnych rabatów. Za urządzenia można zapłacić gotówką lub skorzystać ze specjalnie na ten cel przygotowanej oferty kredytowej Plus Banku. W przypadku sprzętu zamówionego w punkcie sprzedaży będzie on dostarczany do domu klienta za pośrednictwem profesjonalnej firmy kurierskiej.

Wszystkie sprzęty sprzedawane są z 24-miesięczną gwarancją, którą można przedłużyć o kolejny rok za dodatkową opłatą.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający