Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SUPERSTACJA: JACEK ŻAKOWSKI NOWYM GOSPODARZEM "ROZMOWY DNIA" (foto)Drukuj

Superstacja (HD)
Od 5 września "Rozmowę dnia" w Superstacji poprowadzi Jacek Żakowski. W programie Żakowski wraz z zaproszonym gościem będzie analizować i komentować bieżące wydarzenia.

Jacek Żakowski to komentator "Polityki", kierownik Katedry Dziennikarstwa Collegium Civitas, autor piątkowych poranków w TOK FM, członek Komisji Etyki w Nauce Polskiej Akademii Nauk i Rady Funduszu Mediów Towarzystwa Dziennikarskiego. Autor kilkunastu książek. Dziennikarz Roku 2007, laureat m.in. nagrody PEN Clubu, podziemnego SDP, dwóch Wiktorów, Superwiktora.

Jacek Żakowski

"Rozmowa dnia" jest autorską kontynuacją formatu, który 9 lat temu stworzyła Janina Paradowska - Pierwsza Dama polskiej publicystyki. Po jej śmierci, 29 czerwca 2016, w nieco zmienionej formie i stylistyce, kontynuował go Wiktor Bater, wieloletni korespondent polskich mediów w Moskwie, obecnie szef działu informacji Superstacji. Od 5 września gospodarzem programu będzie Jacek Żakowski.

"Rozmowa dnia" jest emitowana od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:45.


Foto: Superstacja
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający