Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KANAŁY POLSAT VIASAT Z OFERTĄ NA PAŹDZIERNIKDrukuj

Kanały Polsat Viasat (HD)
W październiku kanały Polsat Viasat pokażą na swoich antenach kilka ciekawych produkcji, m.in. "Konspiracje", "Wojny robotów" i "Olbrzymy epoki lodowcowej".

"Konspiracje"
Poniedziałek, od 24 października do 9 stycznia, godzina 21:00


Nasza wiedza o przeszłości nigdy nie jest kompletna. Wiele pytań wciąż pozostaje bez odpowiedzi. Historycy, kiedy brakuje im elementu układanki o naszych dziejach, muszą oprzeć swoją wiedzę na założeniach i domysłach. Czasami tzw. uznany fakt okazuje się mieć niezwykle chwiejne podstawy. Kolejne odcinki tej serii prezentują wybrany rozdział z historii i próbują przedstawić wiarygodne, ale alternatywne wytłumaczenie historycznych zdarzeń. Analizują historię z perspektywy teorii spiskowych. Czy Hitler rzeczywiście zakończył swoje życie w bunkrze w Berlinie? Czy naprawdę znamy całą prawdę o tragicznym losie księżnej Diany? Czy istnieją dowody potwierdzające teorię, że sowiecki okręt podwodny o mały włos nie doprowadził do totalnej zagłady w 1968 roku? Czy rzeczywiście powinniśmy wierzyć "oficjalnym wersjom"?

"Celtowie: Krew, żelazo i ofiary"
Środa, 26 października do 9 listopada, godzina 22:00


Życie tego pradawnego ludu przez długie lata owiane było tajemnicą. Plemiona Celtów zamieszkiwały tereny obecnej Hiszpanii, Anglii, Francji i Słowenii. W I wieku p.n.e. Europa była pod rządami tego wojowniczego ludu, który wkrótce wszedł w konflikt z rosnącym w siłę rzymskim imperium. W tej trzyczęściowej serii profesor antropologii Alice Roberts i archeolog Neil Oliver przyjrzą się, jak wyglądały początki i wierzenia tego rozrzuconego po Europie ludu, który nazywany jest Celtami. Zobaczymy przygotowane w każdym historycznym szczególe rekonstrukcje i poznamy wyniki najnowszych wykopalisk archeologicznych, które pozwolą nam lepiej poznać atmosferę tamtych pradawnych czasów. Dowiemy się, jak potoczyłaby się historia Europy, gdyby Celtom udało się pokonać Rzymian.


"Wojny robotów"
Od wtorku, 11 października do wtorku, 15 listopada, godzina 22:00


Polsat Viasat Explore zaprasza na premierę nowej serii programów z cyklu "Wojny robotów". Po dwunastoletniej przerwie znowu trafimy do świata chaosu, totalnej destrukcji i cieknącego oleju. Na polu bitwy pojawią się cztery złowrogie roboty - Dead Metal, Sir Killalot, Matilda i Shunt. Ich przeciwnikami będą maszyny zbudowane przez pomysłowych i przebiegłych konstruktorów, którym kibicować będą znajomi i rodziny. Czy telewizyjnym robotom uda się pokonać równie silne i brutalne maszyny podczas serii niebezpiecznych i głośnych starć? Prezenterami programów są Dara O’Briain i Angela Scanlon.

"Wspaniała dzika północ"
Od środy, 5 października do środy, 23 listopada, godzina 22:00


Nowa seria programów pt. "Wspaniała dzika Północ" zabierze widzów do odległej i dzikiej Alaski oraz Jukonu. Poznamy rdzennych mieszkańców tych regionów, którzy na co dzień walczą z bezwzględną naturą. Podczas krótkiego sezonu łowieckiego muszą zarobić pieniądze, które pozwolą im przetrwać resztę roku. Zobaczymy, jak radzą sobie z drapieżnikami i co robią, kiedy zaczyna brakować im jedzenia. Ta ośmioczęściowa seria odsłania tajemnice codziennego życia ludzi, którzy urodzili się, by stawić czoła wspaniałej, dzikiej Północy."Zabawne wybryki zwierzaków"
Piątek, od 14 października do 25 listopada, godzina 21:00


Na świecie nie brakuje szalonych stworzeń, ale my poznamy te najbardziej zwariowane i nieobliczalne. "Zabawne wybryki zwierzaków" to zbiór znalezionych w internecie i nadesłanych przez widzów filmików. Zobaczymy tańczące na rurze, w nakryciach głowy psy i koty. Poznamy zwierzaki wysportowane i leniwe, niegrzeczne i nierozsądne. Naszymi przewodnikami po tych zabawnych filmach prezentujących szalone, przesłodkie i śmieszne stworzenia będą komicy, vlogerzy i znawcy zwierząt. Każdy z odcinków składa się z 20 klipów. Szop pracz na deskorolce? Szalone ptaki z charakterem? Wspaniała porcja rozrywki z przy której trudno będzie nam powstrzymać śmiech.

"Zoo bez tajemnic"
Środa, od 19 października do 23 listopada, godzina 21:00


Serial “Zoo bez tajemnic” pokaże nam codzienne życie ogrodu zoologicznego. Kamerom telewizyjnym pracującym przez 24 godziny udało się sfilmować takie wydarzenia jak narodziny, śmierć i choroby zwierzaków. Zobaczymy, jak żmija w ciąży zostaje poddana rentgenowi i jak na świat przychodzi mała żyrafa. Poznamy nie tylko życie zwierząt, ale przyjrzymy się, jak głęboka może być więź łącząca stworzenie i jego opiekuna. "Zoo bez tajemnic" to nieznane oblicza ogrodu zoologicznego.

"Olbrzymy z epoki lodowcowej"
Wtorek, od 18 października do 1 listopada, godzina 20:00


Cofniemy się o 40 tysięcy lat do epoki lodowcowej, Z Alice Roberts wyruszymy tropem ogromnych, prehistorycznych ssaków. Roberts rozpocznie swoją podróż w Ameryce Północnej. Ten kontynent pokrywała warstwa lodu o grubości ponad trzech kilometrów i zamieszkiwały go koty szablastozębne. Potem razem z dr Roberts przeniesiemy się do Europy i na Syberię, gdzie swoje siedliska miały niedźwiedzie i lwy jaskiniowe. Autorzy serii, wykorzystując wyniki najnowszych badań i nowoczesne techniki grafiki komputerowej, zaprezentują nam wielkie bestie, które żyły na skutej lodem Ziemi.

"Szkoła dla zwierząt"
Środa, od 12 października do 17 listopada, godzina 20:00


Dorastanie to trudny okres nie tylko w życiu człowieka. Szczególnie ciężki jest dla małych osieroconych baribali, kangurów, lwów i małp, które pod czujnym okiem człowieka przygotowują się do powrotu na wolność. Aby przetrwać w dziczy, muszą zdobyć niezbędne umiejętności. W serii programów pt. "Szkoła dla zwierząt" zobaczymy, jak te młode zwierzaki dzielnie walczą, aby w niedalekiej przyszłości zmierzyć się z naturą. Próbują nauczyć się technik walki i przetrwania, cały czas z pomocą doświadczonych ekspertów. Przyjrzymy się, jak zwierzęta nawiązują kontakty z osobnikami, z którymi założą rodziny i będę dzielić naturalne siedliska.

"Ratele miodożerne - Mistrzowie chaosu"
Czwartek, 20 października, godzina 20:00


Ratele miodożerne, choć mają zaledwie 30 centymetrów wzrostu, uważane są za jedne z najbardziej brutalnych i dzikich stworzeń na ziemi. Potrafią wygrać walkę z takimi drapieżnikami jak lwy czy węże. W tym nowym serialu dokumentalnym zobaczymy, jak naukowiec, pszczelarz i działacz na rzecz ochrony przyrody z RPA, próbuje sprawdzić, czy ten niewielki ratel miodożerny rzeczywiście zasługuje na tak złą reputację, czy tak naprawdę jest tylko wielkim mięczakiem.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający