Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TOP CHEF. GWIAZDY OD KUCHNI" JUŻ OD 7 WRZEŚNIA W POLSACIE (foto, wideo)Drukuj

Top Chef
Już w najbliższą środę uczestnicy programu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" przyrządzą swoje pierwsze dania, które oceni surowe jury: Ewa Wachowicz, Wojciech Modest Amaro i Maciej Nowak. Gwiazdy zdradziły, kto na co dzień ocenia ich kulinarne poczynania.
"Oczywiście najbliższa mi osoba, czyli mój narzeczony. Zawsze dostaję od niego feedback, jeśli zrobiłam coś dobrze, no i jeśli coś spierniczyłam" – zdradziła Anita Sokołowska.

"Moim największym krytykiem kulinarnym jest moja córka, która jest niejadkiem i jest wybredna"– powiedział Tomasz Oświeciński.

"Oczywiście mój mąż i moje dzieci" – dodała Edyta Pazura.

"Zdecydowanie Ewa Wachowicz! Szanuję ją za delikatność, pomysłowość, ale też i konsekwencję" – zaskoczył odpowiedzią wróżbita Maciej Skrzątek.

"Moja dziewczyna Orina, dla której gotuję codziennie od dwóch lat. To właśnie ona testuje wszystkie moje rzeczy. Największym mentorem i jurorem jest też moja mama" – zdradził Piotr "Vienio" Więcławski.Jak dania uczestników ocenią jurorzy "Top Chef. Gwiazdy od kuchni"? Dowiemy się już w środę, 7 września o godzinie 20:40 w Polsacie.

Foto: Katarzyna Kalisz/Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający