Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MULTIMEDIA POLSKA I VECTRA Z GALĄ POLSAT BOXING NIGHTDrukuj

Polsat Boxing Night
Sieci kablowe Multimedia Polska i Vectra udostępnią swoim klientom dostęp do gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się w najbliższą sobotę. Przypomnijmy, że walką wieczoru w trójmiejskiej ERGO Arenie będzie pojedynek mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej Krzysztofa Głowackiego i złotego medalisty olimpijskiego z igrzysk w Londynie Oleksandra Usyka. Gala dostępna będzie wyłącznie w systemie PPV.

Multimedia Polska

Dostęp do transmisji abonenci Multimedia Polska będą mogli wykupić bezpośrednio poprzez dekodery telewizji cyfrowej na kanale 10, w Biurach Obsługi Klienta, poprzez eBOK lub pod numerem infolinii 345 345 345. Początek transmisji ze studia planowany jest o godz. 18:00. Koszt 39,99 zł.

Vectra

Galę będą mogli obejrzeć wszyscy abonenci telewizji cyfrowej Vectry, którzy zamówią usługę pay-per-view przygotowaną w następujących cenach:
* przedsprzedaż, która będzie trwać do 16 września (piątek) - 39,90 zł
* sprzedaż w dniu gali, sobota 17 września do godziny 22:00 - 49,90 zł

Zakupów można dokonywać telefonicznie pod numerem 601 601 601, elektronicznie poprzez stronę internetową Vectry oraz osobiście w lokalnych Biurach Obsługi Klienta.

Całość gali z polskim komentarzem oraz studiem sportowym Vectra udostępni wyłącznie w jakości HD na kanale 258. Start o godzinie 18:00.

Galę Polsat Boxing Night mogą zamawiać również abonenci Cyfrowego Polsatu i IPLI - szczegóły.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający