Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"EMIL, POGROMCA MANDATÓW" ZMIENIA PASMO W POLSAT PLAYDrukuj

Polsat Play (HD)
Drugi sezon programu "Emil, pogromca mandatów" nadawany będzie na kanale Polsat Play w nowym paśmie. Od października widzowie zobaczą każdy nowy odcinek cyklu we wtorkowe wieczory.

W nowej serii Emil Rau ponownie ruszył w Polskę, aby interweniować w obronie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim skomentuje też przedstawione w programie zdarzenia.

Premierowa seria programu "Emil, pogromca mandatów" od 4 października o godz. 22:00 w Polsat Play.

#1 | Grzont dnia 26.09.16 22:33
Jak ja lubię tego gościa Uśmiech Pamiętam jeszcze pierwsze odcinki jak się na youtube oglądało a później polsat się za to wziął i powstał mega program Uśmiech
#2 | Mathias dnia 27.09.16 17:09
Szkoda, że tak późno bo Emil to jeden z lepszych programów o tej tematyce. Gościu spędził wiele czasu na tropieniu absurdów, a przy okazji stał się niezłym znawcą prawa.
#3 | Jurek dnia 28.09.16 11:11
Późno nie późno, ja dopiero wtedy siadam w fotelu - cały czas w ruchu. Poza tym są powtórki - jedna na pewno. I właśnie - pomimo wszechobecnej krytyki Polsatu za masę powtórek - lubię ta stacje, za to, że nie trzeba spieszyć do domu, żeby coś obejrzeć czy zastanawiać się co i kiedy nagrać, tylko można obejrzeć później - bo są powtórki.
#4 | Kazik dnia 28.09.16 12:33
Z całym sercem sympatyzuję z gościem, bo sam wielekroć padałem ofiarą dziwnych praktyk drogówki. I to powinno się ukrócić. A ten program Polsatu Play sprawia, że policjanci muszą jednak przestrzegać prawa, bo nigdy nie wiedzą, czy ktoś ich nie obnaży.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający