Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT 2 WZBOGACI OFERTĘ O FILMY FABULARNEDrukuj

Polsat 2 (HD)
Kanał Polsat 2 od listopada będzie emitował w weekendowym paśmie filmy fabularne. Produkcje będzie można śledzić w piątkowe, sobotnie oraz niedzielne wieczory – już od godziny 21:00. Przypomnijmy, że filmy gościły już na antenie Polsat 2. Było to jednak jakiś czas temu.

Pasmo filmowe będzie startować o godz. 21:00 i potrwa do późnych godzin nocnych. Z naszych obserwacji ramówki wynika, że premierowe filmy będą emitowane o godz. 23, a o 21 będą powtórki z dnia poprzedniego (w przypadku kolejnych piątków powtórka z ubiegłej niedzieli). Wyjątkiem jest pierwszy piątek (4 listopada) miesiąca, w którym z racji tego, że pasmo startuje, filmy premierowe będą zarówno o godzinie 21, jak i o 23:00.

Szczegóły, jak i repertuar filmowy nie jest znany. Jak tylko uda nam się zdobyć więcej informacji, niezmiernie poinformujemy o tym na łamach serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

#1 | Andrzej dnia 27.09.16 19:49
Zawsze lepsze filmy nawet powtorki niz parodokumenty
#2 | Klemens dnia 28.09.16 12:49
Popieram to zdanie. Jakiś film od czasu do czasu, a to pewnie i tak będzie jakiś hicior, to zawsze jest w stanie poprawić ofertę programową każdej stacji. Co prawda Polsatu 2 często nie oglądam, ale tak ogólnie się wypowiadam. Bo to powinno być zdarzenie na plus.
#3 | G32 dnia 28.09.16 21:21
Mogli By cały tydzień Filmy puszczać teraz ten kanał prawie nadaje się do oglądania mogli by puścić na tym kananale teleturnieje programy rozrywkowe i coś na żywo mogli by dodać seriale amerykańskie i zagraniczne
#4 | Mietek dnia 29.09.16 09:18
Polsat 2 to raczej taki powtórkowy program i chyba z taką myślą Polsat go stworzył. Dla mnie to dobre, jestem dość aktywny i nie mam czasu, żeby siedzieć non stop przed telewizorem, a z nagrywaniem jest tak, że i tak wszystkiego się nie obejrzy. Pasmo startuje w dobrym okresie - listopad - długie wieczory i coraz gorsza pogoda.
#5 | Błażej dnia 29.09.16 13:14
I to jest pomysł ok, bo co jak co, ale fabuły to podstawa telewizji. Teraz będzie na Polsacie 2 pełen balans, zrównoważą się rozrywka, seriale i filmy i przecież o to chodzi.
#6 | Anno dnia 29.09.16 18:50
Ja mam w CP już tyle kanałów z filmami na czele z HBO, że nie wiadomo na czym oko zawiesić jak już jest chwila spokoju na TV Uśmiech Ale fajnie, że Polsat 2 wzmacnia swoją ramówkę - często u mnie ten kanał gości na ekranie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający