Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"PAŃSTWO W PAŃSTWIE" MA 5 LAT. ODCINEK JUBILEUSZOWY W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘDrukuj

Państwo w państwie
Już w najbliższą niedzielę, 2 października, zostanie wyemitowany jubileuszowy odcinek programu "Państwo w Państwie", który od 5 lat na antenie Telewizji Polsat przedstawia przypadki nadużywania prawa, nepotyzmu i patologii w wymiarze sprawiedliwości w relacjach: państwo-przedsiębiorca, państwo-obywatel.

187 bohaterów i historii, 78 sukcesów w konkretnych przypadkach, nagranych ponad 900 godzin materiałów i przeczytanych ponad 600 tysięcy stron akt i dokumentów. Program, prowadzony przez Przemysława Talkowskiego, dziennikarza Polsat News, walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają te patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych.

"Państwo w Państwie" od 5 lat utrzymuje swoją pozycję wśród programów publicystycznych i posiada stałą widownię. W tym czasie, po opisywanych przez redakcję "Państwo w Państwie" historiach dokonano m.in. różnych istotnych zmian w przepisach, uchylono wadliwe decyzje urzędników, a ok. 25 spraw przeznaczono do ponownego rozpatrzenia. Według wyliczeń redakcji "Państwo w Państwie" bohaterowie przedstawionych w programie historii przesiedzieli niesłusznie w aresztach i więzieniach w sumie 61 lat i 3 miesiące.

Jubileuszowy odcinek "Państwa w Państwie" już w niedzielę o 19:30 do Telewizji Polsat, Polsat News i Polsat News 2.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający