Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"TAJNA HISTORIA...", "MILITARNI", "CHŁOPAKI..." - JESIEŃ 2016 W POLSAT PLAYDrukuj

Polsat Play (HD)
Ruszyła jesienna ramówka kanału Polsat Play. W ofercie stacji znalazły się zarówno nowe pozycje programowe, jak i te znane i lubiane. Na antenę stacji powrócił również Bogusław Wołoszański ze swoim cyklem dokumentalnym "Tajna Historia XX wieku".

"Militarni"
"Militarni" to cykl reality opowiadający o pracy handlarzy militariami i ludzi żyjących ze sprzedaży, renowacji lub odzyskiwaniu pamiątek wojennych. Bohaterami są m.in. dwie pary handlarzy: z okolic Warszawy i Śląska, interesujących się głównie przedmiotami współczesnych armii i uzbrojeniem wykorzystywanym w czasie II Wojny Światowej oraz po konflikcie. Monika Magdalena Wardak - właścicielka firmy TDM z Kopanej koło Warszawy, zajmująca się odzyskiwaniem metali szlachetnych ze sprzętu wojskowego i handlująca ekwipunkiem armii NATO: kupuje czołgi Leopard, kontenery mieszkalne, odrzutowce Tornado 1 i przeznaczone na złom samochody pancerne itp. Bracia Widuchowscy z rodziną, opiekują się Muzeum Broni Pancernej w Zabrzu. Wacław i Maciej do swojej pasji wciągnęli niemal całą rodzinę. Oczkiem w głowie ich kolekcji jest czołg T72. Wszystkie pojazdy znajdujące się w ich kolekcji są w pełni sprawne i jest to sprzęt Ludowego Wojska Polskiego. Emisja: piątki o godz. 22:00.

"Klasyki na warsztat"
Artur i Jakub większość swojego życia poświęcili odnawianiu samochodów klasycznych. W ich łódzkim warsztacie goszczą zarówno zabytki z krajów postkomunistycznych, jak i najwybitniejsi przedstawiciele zachodnioeuropejskiej i amerykańskiej myśli technicznej. Pasję do motoryzacji klasycznej zamienili w zawód i od lat niosą kolekcjonerom i entuzjastom pomoc: przywracając ich auta do stanu oryginalnego, lub też tworząc na ich bazie customowe cacka. W programie "Klasyki na warsztat" łódzka ekipa zainwestuje 8.000 złotych, by w 14 dni przywrócić blask pojazdom klasycznym i spełnić marzenia właścicieli. W każdym odcinku Artur i Kuba zmierzą się z nieprzewidzianymi usterkami, stoczą walkę z czasem, będą cieli blachę, lakierowali, wertowali dokumentacje techniczne lub też planowali customowe przebudowy, by jak najlepiej spełnić wytyczne każdego z projektów. Emisja: soboty, godz. 22:00.

Jesienią nie zabraknie też, m.in.: "Chłopaków do wzięcia", "Poszukiwaczy historii", "Emila, pogromce mandatów", "997 - Fajbusiewicz na tropie", "Magików z ulicy", "Selekcji", "Drwali i innych opowieści Bieszczadu", "Tajnej historii XX wieku".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający