Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

IPLA: MECZE ELIMINACYJNE DO MUNDIALU ZA DARMO DLA KLIENTÓW CP I PLUSADrukuj

Plus & CP
Największa telewizja internetowa IPLA pokazała już 72 mecze Eliminacji do Mistrzostw Świata 2018. Do końca 2016 roku użytkownicy IPLI zobaczą legalnie i na żywo online kolejnych 36 meczów. Dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz klientów sieci Plus mecze te dostępne są bez dodatkowych opłat.

Już dzisiaj, tj. 11 października br. odbędzie się kolejny mecz reprezentacji Polski. W ramach 3. kolejki Grupy E o godz. 20:45 Biało-Czerwoni zmierzą się z reprezentacją Armenii.

Pakiet IPLA EUROPEAN QUALIFIERS SEZON ze wszystkimi meczami eliminacji oraz pakiety obejmujące poszczególne kolejki Eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 dostępne są na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na komputerach, urządzeniach mobilnych (Android, iOS, Windows Phone), a także na telewizorach Smart TV (Samsung, LG, Panasonic).

Spotkania rozgrywane podczas Eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 dostępne są w specjalnie przygotowanych przez IPLĘ pakietach:
* IPLA EUROPEAN QUALIFIERS SEZON, obejmującym wszystkie mecze eliminacji (zarówno mecze grupowe, jak i barażowe), za 49,90 zł;
* pakietach obejmujących wszystkie mecze danej kolejki w cenie 14,90 zł (obecnie jest to pakiet IPLA EUROPEAN QUALIFIERS KOLEJKA 3);
* Zmagania piłkarzy widzowie mogą oglądać także za pośrednictwem pakietu IPLA SPORT za 19,90 zł.

Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz klienci sieci Plus po zalogowaniu się w IPLI obejrzą mecze Eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 bez dodatkowych opłat.

Abonenci Cyfrowego Polsatu obejrzą mecze Eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 na tej stronie, a klienci sieci Plus – w pakiecie IPLA PLUS oraz na tej stronie.

W trakcie trwania Eliminacji do Mistrzostw Świata w Grupie E reprezentacja Polski zmierzy się kolejno:
* w 2016 roku z reprezentacją: Armenii (11.10) oraz Rumunii (11.11);
* w 2017 roku z reprezentacją: Czarnogóry (26.03), Rumunii (10.06), Danii (1.09), Kazachstanu (4.09), Armenii (5.10) oraz Czarnogóry (8.10).

Terminarz wszystkich spotkań rozgrywanych podczas eliminacji dostępny jest na stronie IPLI.
#1 | Robin dnia 11.10.16 19:46
Kolejny raz się okazuje, że warto być klientem Plusa. Fajny pomysł z tym, żeby udostępnić mecze za darmo na ipli.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający