Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"IDOL" PONOWNIE NA ANTENIE POLSATUDrukuj

Idol
Kultowy talent show "Idol" powróci. Muzyczny program, w którym poszukiwane są nowe osobowości sceny muzycznej, pojawi się ponownie na antenie Telewizji Polsat wiosną 2017 roku. Program liczyć będzie 14 odcinków - informuje radio RMF FM, patron medialny show. Precastingi do "Idola" startują już na początku listopada.

Precastingi odbędą się:

5 listopada, Gdynia, Hotel Courtyard by Marriott, ul. Jerzego Waszyngtona 19
6 listopada, Poznań, Hotel Novotel Poznań Centrum, pl. Andersa 1
12 listopada, Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, pl. Sławika i Antalla 1
13 listopada, Warszawa, Hotel Novotel Warszawa Centrum, ul. Marszałkowska 94
26 listopada, Wrocław, Hotel DoubleTree by Hilton, ul. Podwale 84

Polsat dotychczas pokazał cztery edycje "Idola" (w latach 2002 - 2005). To właśnie ten program wypromował takich artystów jak m.in. Ania Dąbrowska, Monika Brodka, Ewelina Flinta, czy Szymon Wydra.

#1 | Istvan dnia 21.10.16 15:41
I świetnie, bo to jest najlepsze show muzyczne jakie pamiętam w ogóle w telewizji. Myślę, że to będzie niedługo takie wielkie WoW Polsatu i znowu zacznie się ta fala dyskusji o muzyce i muzykach, jaką zapoczątkował właśnie Idol na początku.
#2 | Jakut dnia 23.10.16 16:57
Fajnie, MBTM już powoli nudziło, więc reaktywacja Idola to świetny pomysł. Oby tylko jakieś fajne jury zorganizowali, kosmetyczne zmiany, żeby urozmaicić program i na bank oglądalność będzie spora.
#3 | Marcin dnia 24.10.16 09:57
Dla mnie też to był najlepszy "konkurs" muzyczny. Szkoda tylko, że o zwycięzcach cicho, ale może marketing był w tedy na innym poziomie. Mam nadzieję, że Polsat pomoże się lepiej wypromować wykonawcom niż kilka lat temu i cieszę się, że wraca do starych, dobrych programów.
#4 | Jacek dnia 24.10.16 18:34
Jestem bardzo ciekawy, co im z tego wyjdzie. Pierwsze wersje tych naście lat temu były kapitalne, ale wiadomo przecież, że czas płynie. Poza tym nie uda sie Polsatowi zgromadzić już tych samych jurorów, którzy też stali za sukcesem Idola. Ale to przecież nie znaczy, że nie da się lepiej.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający