Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SŁUCHACZE MUZO.FM WYBRALI HITY WSZECHCZASÓWDrukuj

Muzo.fm
Słuchacze Muzo.fm wybrali 500 najlepszych kawałków wszechczasów w głosowaniu organizowanym w ramach drugich urodzin radia, które odbędą się już dzisiaj w warszawskiej Stodole.


15 października o godzinie 10:00 na antenie Muzo.fm, rozpoczęło się odliczanie w ramach Superlisty The Greatest MUZO 500. Przez miesiąc słuchacze mogli oddawać swoje głosy na najlepsze kawałki wszechczasów. Dokładnie dzisiaj poznaliśmy pierwszą dziesiątkę, która cieszy się ich największym uznaniem.

Zwycięzcą Superlisty The Greatest Muzo 500 została piosenka "Enjoy The Silence" zespołu Depeche Mode. Zespół wystąpi w Polsce po raz kolejny już w lipcu 2017 roku. Drugie miejsce zajął Queen ze swoim największym hitem "Bohemian Rhapsody". Podium natomiast uzupełniło U2 z utworem "One".

Na kolejnych miejscach znalazło się Thirty Seconds To Mars z kawałkiem "The Kill" i "Sex on Fire" zespołu Kings of Leon. Miejsca od 6 do 8 zajęły odpowiednio: Nirvana "Smells Like Teen Spirit", Imagine Dragons z singlem "Radioactive" i "No Light, No Light" Florence And The Machine.

Spośród polskich wykonawców najwięcej głosów uzyskał Dawid Podsiadło. Jego piosenka "Nieznajomy" zajęła 9 miejsce. Pierwszą dziesiątkę The Greatest Muzo 500 zamyka Coldplay z utworem "Yellow".

Pierwsza dziesiątka Superlisty The Greates MUZO 500:
1. Depeche Mode - "Enjoy The Silence"
2. Queen - "Bohemian Rhapsody"
3. U2 - "One"
4. 30 Seconds To Mars - "The Kill"
5. Kings Of Leon - "Sex On Fire"
6. Nirvana - "Smells Like Teen Spirit”
7. Imagine Dragons - "Radioactive"
8. Florence And The Machine - "No Light, No Light"
9. Dawid Podsiadło - "Nieznajomy"
10. Coldplay - "Yellow"

Pełna lista 500 najlepszych kawałków dostępna jest na stronie: www.muzo.fm/the-greatest-muzo-2016.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający