Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KONIEC WSPÓŁPRACY POLSATU I SCRIPPS NETWORKS PRZY KANALE POLSAT FOOD (akt.)Drukuj

Polsat Food Network (HD)
Grupa TVN, której właścicielem jest Scripps Networks Interactive, poinformowała, że od stycznia jej ofertę powiększą trzy stacje Scrpippsa, wśród których będzie Food Network. Oznacza to koniec współpracy pomiędzy Scripps Networks a Grupą Polsat przy kanale Polsat Food Network.

Polsat Food ruszył 22 listopada 2012 roku.

W skład grupy TVN od nowego roku oprócz kanału Food Network wejdą też Travel Channel oraz HGTV - Home & Garden TV, który zastąpi TVN Meteo Active.

Aktualizacja: Stacja pozostanie w ofertach Cyfrowego Polsatu i IPLI - zapewniła serwis cyfrowypolsatnews.pl Olga Zomer, rzecznik prasowa platformy. "Od nowego roku zmieni się zakres współpracy z nadawcą, nie będzie się to jednak wiązało z żadnymi zmianami dla naszych klientów - obydwa kanały (Food Network i Travel Channel - przyp. red.) będą cały czas dostępne dla naszych abonentów i w telewizji internetowej IPLA" - poinformowała nas Olga Zomer.

#1 | bociek dnia 25.10.16 18:37
Dobrze że kanał pozostanie w CP.
#2 | Wiktor dnia 25.10.16 20:36
Uff, mogę oddechnąć z ulgąBrawo
#3 | Bubble dnia 25.10.16 23:18
Kanał pozostanie w CP choć widać, że konkurencja się denerwuje. Polsat food miał się znakomicie, ale teraz TVN wyczuł problem. Myślę, że polsat i tak stworzy nowy własny kanał kulinarny.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający