Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MAŁGORZATA CECHERZ I PRZEMYSŁAW TALKOWSKI WYRÓŻNIENIDrukuj

Państwo w państwie
Małgorzata Cecherz i Przemysław Talkowski z redakcji programu "Państwo w państwie" otrzymali wyróżnienie honorowe podczas uroczystej gali Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego 2016. Laureatkami zostały dziennikarki "Gazety Wyborczej" Iwona Szpala oraz Małgorzata Zubik za cykl artykułów ujawniających nieprawidłowości przy reprywatyzacji warszawskich nieruchomości.

Reporterce i prowadzącemu "Państwo w państwie" przyznano honorowe wyróżnienie za odcinek "Czy państwo radzi sobie z lichwą?" wyemitowany 29 maja 2016 roku w Telewizji Polsat i Polsat News. Oprócz nich wyróżnieni zostali również: Mariusz Janicki i Wiesław Władyka za artykuł "Kaczyński: tak - nie" opublikowany 21 października 2015 roku w tygodniku "Polityka" oraz Cezary Łazarewicz za książkę "Żeby nie było śladów. Sprawa Grzegorza Przemyka" odsłaniającą kulisy śmiertelnego pobicia maturzysty w 1983 roku.

Celem Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego jest uhonorowanie dziennikarzy za odwagę w docieraniu do prawdy i odkrywanie, tego co wcześniej było ukryte lub niedopowiedziane. Członkowie Kapituły nie mogą nominować dziennikarzy ze swoich redakcji. Pierwsza edycja konkursu odbyła się w 2005 roku.
#1 | Jaskuła dnia 28.10.16 20:08
To jest kawał świetnego programu. Uratowali już wielu ludzi, głośno się za nimi wstawiając. Nie przypadkiem mówi się, że media to piąta władza. A w tym przypadku Polsat robi rzeczywiście kawał świetnej roboty.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający