Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ZMIANY W ZE PAK. ZYGMUNT SOLORZ - ŻAK ODCHODZI Z RADY NADZORCZEJDrukuj

ZE PAK
Zygmunt Solorz - Żak złożył rezygnację z członkostwa w radzie nadzorczej ZE PAK ze skutkiem natychmiastowym. Nowym przewodniczącym będzie Tomasz Szeląg, który jest członkiem rady od 28 czerwca br.

Zygmunt Solorz - Żak będzie się koncentrował na tworzeniu strategii oraz nadzorze nad ich wdrażaniem w grupie kontrolowanych przez siebie spółek - poinformował w krótkim komunikacie Zespół Elektrowni Pątnów Adamów Konin (ZE PAK).

Ponadto Adrian Kaźmierczak zrezygnował z funkcji wiceprezesa zarządu. Na tym stanowisku zastąpi go Katarzyna Sobierajska. Adrian Kaźmierczak skupi się na innych zadaniach w Grupie Kapitałowej ZE PAK.
#1 | Roniek dnia 28.10.16 20:07
Ogólnie wycofuje się z oficjalnych stanowisk. Ale nie sądzę, żeby to miało się jakoś negatywnie odbić na działalności jego spółek. Taki CP przecież dobrze wygląda, a tam rządzi jego syn. Więc te zmiany są zawsze dobrze przygotowane i trudno się spodziewać, żeby w takim CP coś się miało posypać.
#2 | Ihoras dnia 31.10.16 11:49
Ma swój wiek. Ma syna, którem praktycznie przekazal całą firmę i to firmę w znakomitej kondycji finansowej. Polsat został ostatnio uznany za najbardziej wartościową polską firme prywatną, tak więc odejście Prezesa nie wiąże się ze złymi wynikami finansowymi czy kondycją firmy.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający