Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

GWIAZDA POLSAT FOOD OCENI UCZESTNIKÓW "TOP CHEF. GWIAZDY OD KUCHNI" (foto)Drukuj

Top Chef
Jenny Morris, gwiazda Polsat Food Network w przyszłym tygodniu dołączy do jury polskiej edycji "Top Chef. Gwiazdy od kuchni". Jedna z najbardziej popularnych postaci południowo-afrykańskiej sceny kulinarnej i prowadząca program "Bajeczna akademia kulinarna Jenny i Rezy" przywiezie własny, specjalny przepis na półfinał tegorocznej edycji "Top Chef. Gwiazdy od kuchni".

Popularni i lubiani szefowie kuchni znani z Polsat Food Network wielokrotnie już występowali w polskiej edycji "Top Chef". Po Ching He Huang i Rezie Mahammadzie, Jenny Morris będzie gościem specjalnym programu już 2 listopada br. o 20:40.

Uzupełniając polskie jury składające się z Ewy Wachowicz, Wojciecha Modesta Amaro oraz Macieja Nowaka, Jenny poprowadzi proces przygotowania i oceny deseru – marokańskiego puddingu, który pojawił się programie "Jenny Morris gotuje - Moroko".


Od lewej Jenny Morris, Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz i Maciej Nowak

"Bardzo się cieszę, że miałam okazję poznać tych wspaniałych szefów kuchni. Jestem z nich bardzo dumna, wszyscy wykazali się niezwykłym zaangażowaniem i pokazali nam pełnię swoich kulinarnych umiejętności, kreatywności i talentu." – powiedziała Jenny Morris. "To była moja pierwsza wizyta w Polsce i jestem pod wielkim wrażeniem ludzi, ich uprzejmości i gościnności. Jestem urzeczona prostą lecz niezwykle smaczną polską kuchnią. Odwiedziłam kilka tradycyjnych restauracji i wiem już, że Polacy naprawdę wiedzą co zrobić z ziemniakiem. Szczególnie przypadły mi do gusty placki ziemniaczane w sosie grzybowym czy ogórki nadziewane kapustą, które były przepyszne" – dodała, że nie może się doczekać kolejnej, dłuższej wizyty w Polsce.

Jenny Morris w "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" już 2 listopada o 20:40 w Polsacie.


Foto: Polsat Food Network
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający