Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

BĘDZIE 4 SEZON "SZPILEK NA GIEWONCIE"Drukuj

Szpilki na Giewoncie
Powstanie 4 seria obyczajowego serialu Polsatu "Szpilki na Giewoncie". W początkowych odcinkach nie zobaczymy Magdy Schejbal, która w listopadzie br. urodziła dziecko. -Czekamy na powrót Magdy, dla której w tej chwili najważniejszą sprawą jest dziecko. Mam nadzieję, że pojawi się w “Szpilkach” pod koniec nowej serii - mówi Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu ds. programowych.

-Myślę, że serial zdobył powodzenie nie tylko dlatego, że grała w nim Magda, ale także dlatego, że pokazuje on styk kultury góralskiej i wielkomiejskiego stylu życia. Dlatego wierzę dalej w sukces “Szpilek”, mimo że początkowo w nowej serii nie będzie Magdy- dodaje.

Według danych Nielsen Audience Measurement poprzedni sezon śledziło średnio 2,07 mln widzów, w czasie nadawania produkcji Polsat był liderem w obu grupach. W nowych odcinkach zobaczymy m.in Annę Czartoryską, Joannę Pierzak-Orleańską, Natalię Rybicką.

Zdjęcia ruszają 3 stycznia, premierowe odcinki zobaczymy w marcu o 22:00 w Polsacie.

źródło: Własne/Wirtualnemedia
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający