Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

LOSOWANIE SIATKARSKICH ME 2017 W POLSACIE SPORT NEWSDrukuj

Polsat Sport News HD
15 listopada w krakowskim Teatrze im. Juliusza Słowackiego odbędzie losowanie grup turniejowych Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn. Zawody rozegrane zostaną w przyszłym roku w czterech miastach Polski. Na kogo trafią Polacy? Transmisja losowania na kanale Polsat Sport News.


Mistrzostwa Europy 2017 zorganizowane będą w Gdańsku, Krakowie, Katowicach i w Szczecinie w dniach 25 sierpnia - 3 września. Na turnieju wystąpi szesnaście ekip - Polska, Francja, Słowenia, Włochy, Bułgaria, Rosja, Serbia, Niemcy, Finlandia, Belgia, Słowacja, Holandia, Czechy, Turcja, Hiszpania oraz Estonia. Siatkarskie ME emitowane będą na antenach Telewizji Polsat.

Losowanie Mistrzostw Europy w Polsat Sport News, 15 listopada o godz. 20:30. Studio rusza już o 20:00.
#1 | Kajdys dnia 30.10.16 18:13
Szykuje się kolejna wielka impreza w Polsce i polsat z pewnością będzie ją transmitował, bo zawsze siatkówka w jego wydaniu była najlepsza. Dobrze, że będzie też relacja z losowań grup.
#2 | Monika dnia 31.10.16 19:49
Jakieś tam emocje podczas tego losowania są. Dobrze, że znowu Polsat bierze się za transmisję. Zaczyna od losowania kończy na finale Uśmiech Profesjonalizm w każdym calu jeśli chodzi o transmisje siatkówki dla Polsatu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający