Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ELŻBIETA ZAPENDOWSKA ZASIĄDZIE W JURY "IDOLA" (foto)Drukuj

Idol
Elżbieta Zapendowska zasiądzie w fotelu jurora kultowego talent show "Idol", który wiosną przyszłego roku powróci na antenę Telewizji Polsat. Nazwiska pozostałych członków jury, póki co nie są znane. Przypomnijmy, że Zapendowska zyskała popularność właśnie dzięki programowi "Idol" - oceniała uczestników przez pierwsze cztery edycje (w latach 2002 - 2005).


Elżbieta Zapendowska

Piąta seria będzie liczyć 14 odcinków. Producentem "Idola" jest FremantleMedia Polska. Precastingi do programu startują już jutro.

Terminy precastingów:
5 listopada, Gdynia, Hotel Courtyard by Marriott, ul. Jerzego Waszyngtona 19
6 listopada, Poznań, Hotel Novotel Poznań Centrum, pl. Andersa 1
12 listopada, Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, pl. Sławika i Antalla 1
13 listopada, Warszawa, Hotel Novotel Warszawa Centrum, ul. Marszałkowska 94
26 listopada, Wrocław, Hotel DoubleTree by Hilton, ul. Podwale 84

Warto zaznaczyć, że widzowie Polsatu ostatnio mogli oglądać Elżbietę Zapendowską jako jurorkę formatu "Tylko muzyka. Must be the music".


Foto: Polsat
#1 | Maniek dnia 06.11.16 18:54
Bez pani Eli to nie byłby Idol Uśmiech Bardzo fajnie, że zasiądzie w jury. Bardzo jestem ciekaw reszty jurorów i tego jak ten program wypadnie Uśmiech Bo pierwsze edycje były rewelacyjne Uśmiech
#2 | Leszek dnia 06.11.16 20:36
Bardzo mnie to cieszy, bo to dobra decyzja. Ona była najrzetelniejszą osobą w jury Idola na początku i miło, że Polsat ją zatrudni ponownie. To jest gwarancja, że będize się działo i będzie na poziomie.
#3 | Randol dnia 07.11.16 12:14
Decyzja polsatu w sprawie p. Eli mogła być tylko jedna - to ona była twarzą Idola w tamtych latach. Mi osobiście szkoda programu MBTM bo on również wyznaczał pewne standardy wśród programów muzycznych.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający