Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

EWA FARNA BĘDZIE OCENIAŁA UCZESTNIKÓW "IDOLA" (foto)Drukuj

Idol
Piosenkarka Ewa Farna znajdzie się w jury piątej edycji muzycznego talent show "Idol". Przypomnijmy, że program pojawi się na antenie Telewizji Polsat już wiosną. W najbliższym czasie poznamy nazwiska dwóch jurorów. Kilka dni temu ogłoszono, że uczestników "Idola", będzie oceniać również Elżbieta Zapendowska.


Ewa Farna

Ewa Farna jesienią 2012 roku pojawiła się jako trener swojej drużyny w trzeciej edycji "Bitwy na głosy", wiosną 2013 r. zasiadła w jury słowacko-czeskiego "Superstar" - odpowiednika polskiego "Idola", a rok później została najmłodszym, czwartym jurorem polskiego "X Factora".

W miniony weekend w Gdyni i w Poznaniu odbyły się pierwsze precastingi do piątej odsłony show. Już od rana, nie bacząc na niesprzyjającą aurę, zarówno przed wejściem do hotelu Courtyard by Mariott w Gdyni jak i Novotelem w Poznaniu gromadziły się rozśpiewane tłumy kandydatów na Idola. Zebranych powitał podobnie jak przed laty Maciej Rock. W ciągu pierwszych dwóch precastingowych dni wszystkie utwory śpiewano a’ capella lub z towarzyszeniem własnych instrumentów.

Kolejne przesłuchania odbędą już 12 i 13 listopada w Katowicach i Warszawie oraz 26 listopada we Wrocławiu. Zgodnie z regulaminem w przesłuchaniach mogą wziąć udział osoby w wieku od 16 do 28 lat.


Foto: Hell's Kitchen/Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający