Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

RUSZYŁA ŚWIĄTECZNA OFERTA PLUSA I CYFROWEGO POLSATU (wideo)Drukuj

smartDOM
Wystartowała świąteczna oferta Plusa i Cyfrowego Polsatu, w której dostępne są nowoczesne telewizory, smartfony, tablety, laptopy, routery i modemy, sprzęt AGD oraz usługi dla domu.


W świątecznej ofercie programu znalazły się nowoczesne telewizory smart: LG smart TV 49” z procesorem Triple XD Engine i Samsung UHD smart TV 55” z technologią PurColour. Do tego smartfony: LG X Power z odporną baterią i Samsung Galaxy J5 z aparatem 13 Mpix – to wszystko w zestawach smartDOM dla przenoszących numer do Plusa.

Polecane zestawy w ramach programu smartDOM – dla przenoszących numer do sieci Plus. Zestaw ze sprzętami LG:
* nowoczesny telewizor LG smartTV 49” za 0 zł na start z ratą 50 zł/mies. (48 rat), smartfon LG X Power z ekstra długim czasem pracy na jednym ładowaniu baterii za 0 zł na start, z ratą 20 zł/mies. (48 rat),
* abonament w Plusie w ofercie elastycznej za 20 zł/mies. z rabatem smartDOM z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami oraz 5 GB Internetu,
* łącznie miesięcznie za 90,01 zł.
* Zestaw ze sprzętami Samsung:
- telewizor Samsung UHD Smart TV 55” za 0 zł na start z ratą 87 zł/mies. (48 rat),
- smartfon Samsung Galaxy J5 za 0 zł na start z ratą 20 zł/mies. (48 rat),
- abonament w Plusie w ofercie elastycznej za 20 zł/mies. z rabatem smartDOM z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami oraz 5 GB Internetu, łącznie miesięcznie za 127,01 zł.

Telewizory na raty w zestawach są w ofercie za 0 zł na start dla klientów posiadających umowę w Plusie lub Cyfrowym Polsacie co najmniej od 3 miesięcy.

Klienci, którzy do posiadanej przez siebie usługi Plusa lub Cyfrowego Polsatu, dokupią Internet LTE Plus bez limitu danych za 25 zł/mies. mają do wyboru sprzęty HUAWEI:
* router domowy LTE Plus Advanced z ratą 17 zł/mies. (36 rat) lub
* tablet MediaPad T2 z ratą 23 zł/mies. (36 rat) lub
* smartfon HONOR 7 Lite z ratą 30 zł/mies. (36 rat).

W zależności od potrzeb, można wybrać opcję z jednym z powyższych sprzętów lub dokupić drugi w promocji "Dodatkowe urządzenie za 0 zł na start".

Świąteczne prezenty znalazły się także w zestawach z telewizją Cyfrowego Polsatu. Pełna oferta telewizyjna z ponad 170 kanałami teraz nawet 3 miesiące bez opłat, opcja ON THE GO w cenie z każdym pakietem, zestawy z telewizorem LG smart TV 49” i/lub tabletem Modecom FreeTab 8015 i rabaty w programie smartDOM, to wszystko już w najbliższych dniach w świątecznej ofercie telewizyjnej.

Polecany zestaw z telewizorem:
* pełna oferta telewizyjna z ponad 170 kanałami z rabatem smartDOM za 49,99 zł/mies,
* telewizor LG Smart TV 49”za 0 zł na start z ratą 50 zł/mies. (48 rat),
* w cenie opcja ON THE GO, która pozwala na oglądanie 87 kanałów i wielu materiałów wideo na żądanie nawet na 3 urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO, łącznie miesięcznie za 99,99 zł.

Święta w smartDOM to także okazja dla poszukujących sprzętów AGD. Decydując się na zakup pralki, zmywarki, lodówki i kuchenki gazowo-elektrycznej, klienci korzystający z rabatu smartDOM mogą zaoszczędzić ponad 400 zł.

AGD dostępne w wybranych punktach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu to sprzęty firmy MPM: pralka automatyczna typu slim (model WA-6040S), kuchnia gazowo-elektryczna (model GH-5001W), chłodziarko-zamrażarka (model KB-3202E) oraz nowość: zmywarka wolnostojąca (model DW-6002W inox).

Ofertę świąteczną w smartDOM wspierać będzie kampania reklamowa ze spotami telewizyjnymi z udziałem ambasadorów programu smartDOM – Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka. Filmy powstały według scenariuszy przygotowanych przez Joannę Okuniewską, Pawła Cholewę i Jakuba Korolczuka, za ich koncepcję odpowiada agencja Grey, reżyserował Bartek Prokopowicz. Zakupu mediów dokonał dom mediowy Vizeum. Pierwszy ze spotów będzie można zobaczyć już dziś w Polsacie i kanałach tematycznych Grupy Polsat, w TVP1, TVP2 oraz TVN. Kampania świąteczna programu smartDOM obejmie także stacje radiowe, outdoor i Internet.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający