Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ZNAMY OSTATNIEGO JURORA V EDYCJI "IDOLA".Drukuj

Idol
I wszystko jasne. Do grona jurorskiego, w którym są już: Elżbieta Zapendowska, Ewa Farna i Janusz Panasewicz, dołączy również Wojtek Łuszczykiewicz - wokalista i lider zespołu Video. Tym samym poznaliśmy ostatniego, czwartego jurora piątej edycji "Idola". W miniony weekend odbyły się kolejne precastingi, na których pojawiły się tłumy chętnych.

Podobnie jak na poprzednich dwóch precastingach - w Gdyni i Poznaniu na przesłuchaniach w Katowicach i Warszawie pojawiły się tłumy. Najbardziej zdeterminowanych kandydatów nie odstraszył mróz i śnieg – już do północy czekali przed zamkniętymi drzwiami. Także i w ten weekend najchętniej wykonywanym utworem był "Nieznajomy" Dawida Podsiadło. Słychać było także piosenki z bajek Disneya oraz… ludowe przyśpiewki.

Na warszawskim precastingu pojawili się uczestnicy poprzednich edycji – Hania Stach, Mariusz Totoszko i Szymon Wydra, entuzjastycznie powitani przez uczestników. Cała trójka chętnie dzieliła się swoimi doświadczeniami i radami. Pierwszy casting z udziałem jurorów i kandydatów, którzy przeszli pozytywnie precasting odbędzie się już w listopadzie w Warszawie.

Ostatni precasting już 26 listopada we Wrocławiu.

Przypomnijmy, że nowa edycja show ruszy na antenie Telewizji Polsat już wiosną 2017.
#1 | Marek dnia 15.11.16 19:43
Dla mnie ten ostatni juror niestety anonimowy, ale pozostała trójka jak najbardziej - fachowcy, więc podejrzewam, że i ten też się nada. Aż mnie ciary przechodzą, na myśl że polsat wskrzesza idola. To był mój ulubiony talentshow.
#2 | Django dnia 16.11.16 20:44
No to mamy naprawdę fajną ekipę. Nowy Idol zapowiada się naprawdę ciekawie... Chociaż poprzeczka ustawiona przez poprzednie edycja wisi wysoko Uśmiech
#3 | Jean-Luc dnia 16.11.16 20:50
Kultowy program, co by nie mówić. I myślę, że brak Kuby Wojewódzkiego mu się przysłuży, bo to nie jurorzy będą gwiazdami, a uczestnicy. W każdym razie brawo Polsat, za odwagę, bo to odwaga sięgać do tak już mocno zapisanego w naszej kulturze wydarzenia.
#4 | Stefan dnia 17.11.16 23:14
Też jestem z tych co się na Idolu wychowali i jestem pod wrażeniem tego, co ze swoją karierą robi największa gwiazda czyli Monika Brodka. Mam nadzieję, że podobnej skali talenty pojawią się i tym razem w Polsacie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający