Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Zrezygnuj z newselettera

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Facebook

Twitter

DEKODERY CYFROWEGO POLSATU OTRZYMAŁY NOWE OPROGRAMOWANIE (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat udostępnił na satelicie nową wersję oprogramowania dla pozostałych dekoderów HD 5000 - o numerze 4.16.1.23. Przypomnijmy, że wybrana grupa odbiorników otrzymała soft już tydzień temu.

Nowe oprogramowanie wprowadza przezroczystość komunikatów SMS i udostępnia nowy loader - z obsługą Unicable.

Soft aktualizuje się standardowo, po przejściu dekodera do Standby (stanu czuwania) lub ręcznie poprzez wybranie z Menu dekodera opcji "Aktualizacja oprogramowania".

Aktualizacja: Nowe oprogramowanie (o numerze 4.18.1.23) otrzymały również pozostałe dekodery Mini HD 2000 oraz wszystkie odbiorniki HD 3000 i HD 6000. Zmiany, jakie zostały wprowadzone są takie same, jak w przypadku dekoderów HD 5000. Odbiorniki PVR HD 7000 otrzymały soft o numerze 1.108.1.4. Najważniejsze zmiany to dodanie przezroczystości komunikatów SMS oraz poprawa stabilności.


Aktualizacja 15 grudnia: Oprogramowanie o numerze 1.96.4.0 powędrowało do dekoderów HD 5500s. Nowy soft wprowadza przezroczystość komunikatów SMS i udostępnia nowy loader - z obsługą Unicable.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający