Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ATM GRUPA Z WŁASNYM KALENDARZEM NA 2017 ROKDrukuj

ATM Grupa
Już niebawem odbędzie się premiera kalendarza ATM Grupy, największego niezależnego producenta filmowo - telewizyjnego w Polsce. 12 niezwykłych sesji fotograficznych, 13 utalentowanych artystów i intrygujący pomysł, który zrodził się w głowie fotografa Grzegorza Gołębiowskiego. Będzie to pierwsza edycja kalendarza spółki.

ATM Grupa zaprosiła do sesji aktorów, którzy od lat pracują na planie produkowanych przez spółkę seriali. Młodych, wrażliwych i zdolnych, występujących w teatrze, na małym i dużym ekranie, nagrywających płyty. Tematem sesji był świat uczuć, a partnerami aktorów… manekiny.

Bohaterami kalendarza ATM Grupa 2017 będą: Mateusz Banasiuk ("Strażacy", "Pierwsza miłość"), Magdalena Berus ("Druga szansa"), Michał Czernecki ("Strażacy", "Pierwsza miłość", "Świat według Kiepskich"), Karolina Chapko ("Pierwsza miłość", "Na krawędzi"), Paulina Chapko ("Dziewczyny ze Lwowa", "Ojciec Mateusz", "Galeria"), Paulina Gałązka ("Pierwsza miłość"), Monika Mariotti ("Druga szansa"), Maciej Mikołajczyk ("Strażacy", "Wataha"), Maciej Musiałowski ("Druga szansa"), Julia Pogrebińska ("Wataha", "Pierwsza miłość"), Nikodem Rozbicki ("Powiedz TAK!"), Mateusz Rusin ("Ranczo") oraz Marta Ścisłowicz ("Strażacy", "Prokurator").

Wernisaż zdjęć do kalendarza z udziałem jego bohaterów oraz twórców projektu odbędzie się 15 grudnia, a premiera kalendarza 16 grudnia na stronie www.atmgrupa.pl.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający