Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MICHAŁ SUCHANOWSKI WYGRAŁ VI EDYCJĘ "HELL'S KITCHEN" (foto)Drukuj

Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia
Po dziesięciu tygodniach rywalizacji poznaliśmy zwycięzcę szóstej edycji programu "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". 100 tysięcy złotych i pracę w restauracji szefa Michała Brysia L'enfant Terrible wywalczył Michał Suchanowski. W ścisłym finale laureat zmierzył się z Agnieszką Jasińską.Michał Suchanowski

Michał Suchanowski ma 38 lat. Gotuje zawodowo od 18 lat. Ukończył technikum gastronomiczne o profilu technik/technolog żywienia zbiorowego. Doświadczenie zdobywał w restauracjach w Polsce oraz w Niemczech. Ma na koncie udział w różnych konkursach kulinarnych, m.in. był półfinalistą olimpiady dla kucharzy, zajął drugie miejsce w konkursie na targach kulinarnych w Krakowie. Jest osobą niezwykle zorganizowaną i ambitną. Trenuje judo. Każdą wolną chwilę poświęca żonie oraz dwóm synom. Marzy o własnym lokalu gastronomicznym.

Foto: Polsat
#1 | Franciszek dnia 25.11.16 14:24
Ja bym tę Jasińską raczej wybrał, bardziej mnie przekonywała, ale z drugiej strony - nie kosztowałem tego, co przyrządzali. No ale cóż, takie prawo widza, że się może wypowiadać na tematy, co do których nie ma pełnej wiedzy. Ale co by nie pisać, to mam nadzieję, że kolejna seria będzie równie smakowita.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający