Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYKL DOKUMENTALNY O ŁOWCY PEDOFILÓW Z WROCŁAWIA OD GRUDNIA W POLSAT PLAYDrukuj

Polsat Play (HD)
4 grudnia kanał Polsat Play rozpocznie emisję serii "Łowca pedofilów". W nowym cyklu dokumentalnym zobaczymy kulisy pracy słynnego tropiciela pedofilii z Wrocławia - Krzysztofa Dymkowskiego.


Tytułowy "Łowca pedofilów" ma w tym roku na swoim koncie już ponad 100 złapanych mężczyzn. Jak to robi? Uważnie czyta ogólnodostępne ogłoszenia i podaje się w sieci za nastolatki. Zwykle nie czeka zbyt długo. Niemal nie ma w Polsce miasta, w którym wraz z policją nie zastawił pułapki na domniemanych pedofilów, bo wg danych Ogólnopolskiej Diagnozy Problemu Przemocy Wobec Dzieci 9% młodzieży padło ofiarą co najmniej jednej z form wykorzystywania seksualnego bez kontaktu fizycznego. Niemal co dwudzieste dziecko było werbowane w Internecie do celów seksualnych. Badania pokazują ogrom skali problemu.

Krzysztof Dymkowski unieszkodliwia pedofilów już od ponad 10 lat. Ma na swoim koncie zdemaskowanie przedstawicieli najróżniejszych profesji o zróżnicowanym statusie materialnym i prawie w każdym wieku. Bo w przypadku pedofilii nie ma schematu.

O tym jakie są kulisy jego polowań, dlaczego to robi i czy nie obawia się zemsty opowie serial dokumentalny "Łowca pedofilów" już od 4 grudnia o godz. 22:30 na antenie Polsat Play.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający