Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MUZO.FM: SŁUCHACZE WYBIORĄ 100 NAJLEPSZYCH UTWORÓW 2016 ROKUDrukuj

Muzo.fm
W najbliższy poniedziałek rozpocznie się trzecia edycja "MuzoTOP", podczas której słuchacze Muzo.fm wybiorą 100 najlepszych kawałków mijającego roku. Głosować można na stronie internetowej www.muzo.fm, a wyniki ogłoszone zostaną na antenie radia już w Sylwestra.

Słuchacze za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na www.muzo.fm, wybierają 10 utworów spośród singli wydanych w 2016 roku, a także proponują swoją ulubioną piosenkę wpisując jej tytuł i wykonawcę i uzasadniając, dlaczego właśnie ona zasługuje na miano najlepszej. Słuchacze mogą oddawać swoje głosy do piątku, 30 grudnia. Na głosujących czekają nagrody – słuchawki Muzo.fm.

Od poniedziałku do piątku na antenie Muzo,fm w trakcie "Listy RFN – Republiki Fajnych Numerów" po godzinie 18:00 Radek Nałęcz zaprezentuje jedną propozycję startującą w konkursie.

Wyniki zostaną ogłoszone 31 grudnia w audycji "MuzoTOP" emitowanej od 12:00, którą poprowadzą Ania Nowaczyk, Bisior oraz Radek Nałęcz. Poznamy wtedy 100 najlepszych kawałków mijającego roku. Gospodarze programu będą również dzwonić do słuchaczy, których uzasadnienia, co do wyboru ulubionych piosenek były najlepsze.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający