Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ŚWIETNY START "ŁOWCY PEDOFILÓW" W POLSAT PLAY. STACJA POKONAŁA M.IN. TVP2Drukuj

Polsat Play (HD)
Pierwszy odcinek cyklu "Łowca pedofilów", wyemitowany w niedzielę 4 grudnia o godzinie 22:30 obejrzało w kanale Polsat Play ponad 201 tys. widzów, co przełożyło się na 2,08% udziałów w grupie 16-49. W czasie emisji programu stacja wygrała w walce o oglądalność m.in. z TVP2.

Pierwszy odcinek "Łowcy pedofilów" jest absolutnym zwycięzcą roku 2016 w kanałach tematycznych. Żaden inny program emitowany w kanałach lifestylowych oraz dokumentalnych nie zdobył tak wysokiej widowni przy emisji pierwszego odcinka.

Krzysztof Dymkowski, tytułowy "Łowca pedofilów" przeszukuje ogólnodostępne portale i ogłoszeniowe strony internetowe w poszukiwaniu podejrzanych anonsów. Dzięki swojej dociekliwości pomógł w schwytaniu ponad stu podejrzanych o pedofilię osób. Niemal nie ma w Polsce miasta, w którym wraz z policją nie zastawił pułapki na domniemanych pedofilów, bo wg danych Ogólnopolskiej Diagnozy Problemu Przemocy Wobec Dzieci 9% młodzieży padło ofiarą co najmniej jednej z form wykorzystywania seksualnego bez kontaktu fizycznego. Niemal co dwudzieste dziecko było werbowane w Internecie do celów seksualnych. Badania pokazują ogrom skali problemu. Krzysztof Dymkowski unieszkodliwia pedofilów już od ponad 10 lat. Ma na swoim koncie zdemaskowanie przedstawicieli najróżniejszych profesji o zróżnicowanym statusie materialnym i prawie w każdym wieku. Bo w przypadku pedofilii nie ma schematu.

O tym jakie są kulisy jego polowań, dlaczego to robi i czy nie obawia się zemsty opowiada seria dokumentalna "Łowca pedofilów" w każdą niedzielę o godz. 22:30 na antenie Polsat Play.


Dane: NAM za Telewizją Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający