Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"POLSKA 2017" - SIATKARSKA NOWOŚĆ W POLSACIE SPORT I POLSACIE SPORT NEWSDrukuj

Polsat Sport News HD
22 grudnia kanały sportowe Polsatu rozpoczną emisję programu "Polska 2017 - Magazyn Siatkarski". W każdym odcinku będą poruszone aktualne tematy, którymi żyje środowisko siatkarskie. Magazyn poprowadzą dziennikarze Polsatu Sport - Jerzy Mielewski, Krzysztof Wanio, Przemysław Iwańczyk i Marek Magiera.

Gospodarze wraz z ekspertami i przedstawicielami środowiska siatkarskiego będą rozmawiać na tematy dotyczące zarówno rozgrywek PlusLigi, Orlen Ligi, jak również reprezentacji Polski i zbliżających się mistrzostw Europy siatkarzy, które zostaną rozegrane w przyszłym roku w Polsce.

W nowym programie zaprezentują się również byli reprezentanci Polski: Łukasz Kadziewicz oraz Krzysztof Ignaczak. Będą poruszone ważne dla przyszłości polskiej siatkówki zagadnienia związane ze szkoleniem młodych adeptów tej dyscypliny sportu (szkółki prowadzone przez byłych siatkarzy, SOS, SMS, reprezentacje młodzieżowe). Znajdzie się również miejsce dla e-sportu - o rywalizacji w "Wygraj PlusLigę", "Wygraj Orlen Ligę" oraz o innych aktywnościach internetowych.

Premierowy odcinek programu "Polska 2017 - Magazyn Siatkarski" w czwartek, 22 grudnia o godz. 17:00 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News. Kolejne - od stycznia 2017 roku, w każdy czwartek o 20:00.
#1 | Mirek dnia 15.12.16 21:28
Polsat mi się zawsze z siatkówką kojarzył i dlatego jestem w CP - bez Polsatu Sport nie jestem sobie w stanie już wyobrazić mojej egzystencji. Więc chętnie pochwalę Polsat Sport, że wciąż tę tematykę prowadzi. Pewnie takich jak ja jest też jeszcze więcej.
#2 | Nunes dnia 16.12.16 18:17
Zapowiada się ciekawa pozycja programowa w polsacie, tym bardziej, że w temacie siatkówki polsat zawsze był na czele. teraz dodatkowo programy zostały uzupełnione o byłych graczy I reprezentacji co gwarantuje jego jakość.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający