Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MAGDALENA SKIBICKA NOWĄ SZEFOWĄ KANAŁU DISCO POLO MUSIC (foto)Drukuj

Disco Polo Music
Nową szefową kanału Disco Polo Music została Magdalena Skibicka. Do tej pory tę funkcję pełniła Monika Wojdyga - Makowska, która teraz zajmie się startującą na początku 2017 roku stacją Super Polsat.Magdalena Skibicka


Magdalena Skibicka ukończyła Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną w Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej im. Bolesława Prusa. Obecnie kontynuuje naukę na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Warszawskiej Szkole Filmowej. Z Telewizją Polsat zwiazana od 2014 roku i od początku pracowała w kanale Disco Polo Music, gdzie zajmowała stanowisko redaktora.

Monika Wojdyga-Makowska, która kierowała kanałem od 2014 roku, została dyrektorem startującego w styczniu kanału Super Polsat. Pełni również funkcję szefa Polsat Romans. Monika Wojdyga-Makowska jest związana z Telewizją Polsat od wielu lat.


Foto: Polsat
#1 | marek dnia 21.12.16 13:37
To jest ciekawa informacja. Młode, znakomicie przygotowane do fachu menadżerki z zacięciem dziennikarskim. To by tłumaczyło, dlaczego kanały Polsatu są atrakcyjne. Po prostu właściwe osoby nimi zarządzają.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający